Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért töltötték ki a fideszese...

Miért töltötték ki a fideszesek a nemzeti konzultációt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem....mi ételme ennek az egésznek, miért kell ennyi pénzt kiadni rá? Azért töltötték ki mert azt hitték hogy a így megszűnnek a szankciók? Vagy mi vezérelte őket? Mi értelme ennek?
2023. jan. 17. 07:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert ők hiszik hogy számít a szavuk. Dehogy számít, csak négyévenként az az X számít.
2023. jan. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Nyomásgyakorlás Brüsszelre, hogy gondolja át, hogyan tovább.
2023. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
#2 És szerinted Brüsszelt érdekelni fogja néhány Fideszes ugribugrija? Pont annyira mint Orbánt a tanársztrájk, röhögve vissza kérdez hogy micsoda.
2023. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2. Nem gondolnám hogy az EUnak nagy nyomásgyakorló ország lennénk? pláne az az 1.4 millió ember...
2023. jan. 17. 07:43
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

#4


Mondjuk Peter Stano gyakorlatilag lepöccintette az egészet mint egy morzsát ezzel az egy mondattal:

„Tudomásul vettük a magyarországi konzultáció eredményét és a nagyon alacsony részvételt is”


Orbánék meg szokás szerint hazudnak, amikor az őket választó emberek felét is képesek a magyarok 97 %-ának tekinteni.

2023. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha valamitől akkor a 1,4 millió birka fideszestől tuti összexarja majd magát Brüsszel... Meg kellene még toldani egy brikamenettel is. Nem leszünk gyarmat! De az EU-s pénzt küldjétek mert anélkül nem megy!
2023. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ők sem tudják megmondani. Fogalmuk sincs, hogy van-e neki bármilyen következménye, bár nyilván sejtik, hogy nincs. De azért kitöltötték, mert miért ne.
2023. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem minden fideszes töltötte ki, hiszen csak 1.4 millió válasz érkezett. Én se töltöttem ki, szerintem felesleges marhaság, de hát akit ez megnyugtat, vagy fontosnak érzi magát tőle egy kicsit is, felőlem kitölthetik nyugodtan.
2023. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

1 - 40 évig nem kérdezte az állam semmiről a véleményünk. Most végre érdekli őket


2 - Ha kérdeznek az ország dolgairól ráadásul a kormány, akkor arra illik válaszolni, hogy tudják a szavazók véleményét


3 - Nyomásgyakorlás Brüsszelre. Ha pampognak, akkor lehet azzal érvelni hogy szilárd társadalmi felhatalmazás áll a kormány döntései mögött


4 - Unjuk már brüsszelt. A kommunizmusban ilyet nem mertek megcsinálni velünk. A történelem legrosszabb gyarmatkorát idézi brüsszel

2023. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9es szerintem troll....
2023. jan. 17. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!