Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Schiffer András...

Mit gondolsz Schiffer András Márky-Zayról irt véleményéről ?

Figyelt kérdés

Schiffer András véleménye Márki-Zay Péterről:

„A képességek minimumával sem rendelkezik ahhoz, hogy ezt a szerepet eljátssza, megtestesítse… Olyan szinten a politikai skilleknek nincsen birtokában ez az ember, olyan szinten nem tudott viselkedni a kampányban, olyan fogalmatlan arról – miközben természetesen végtelenül önhitt és azt gondolja nála jobban a marketinghez Magyarországon senki nem ért – hogyan működik egy politikai kampány, hogy önmagában életveszély…Nyilvánvalóan a szükséges képességeknek tökéletesen híján lévő ember.”


2023. jan. 15. 09:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

19, Csak tényként közöltem, hogy az előző polgármester meghalt. Ő meg jó helyen volt jó időben, jól helyezkedett.


Értem, hogy másik Fideszes is nyerhetett volna, de akkor se egy nagy fegyvertény úgy beoldalazni a politikába, hogy az elődöd meghalt.


Hallottam már hódmezővásárhelyiektől videókon, h megbánták,h megszavazták.

2023. jan. 15. 10:55
 22/23 anonim ***** válasza:
75%

[ma 10:55]: Én meg tényként közöltem, hogy volt fideszes ellenjelölt, tehát *nem túlzás* azt kijelenteni, hogy Hódmezővásárhelyen lenyomta a helyi Fideszt. Nyilván nem akkora fegyvertény, mint egy regnáló polgármestert legyőzni, de attól még a helyi Fidesz lenyomása. Ennyit írtam, nem többet. Ha valamelyik ország futballcsapata legyőzi Argentínát, akkor *nem túlzás* leírni, hogy legyőzte Argentínát, csak azért, mert az argentinoknál nem játszott Messi. Olyan jó lenne a gyakorin bevezetni azt a vitakultúrát, ami a másik írására reagál, nem belelát valami akármicsodát, aztán azt gyorsan megcáfolja.


"Hallottam már hódmezővásárhelyiektől videókon, h megbánták,h megszavazták."

- Ilyenek mindig vannak, lesznek. A következő helyhatóságin elválik, hogy elég sok vele elégedetlen van-e ahhoz, hogy leváltsák.

2023. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
16%
És tovább nyomja ugyanazt a hülyeséget...
2023. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!