Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Schiffer András...

Mit gondolsz Schiffer András Márky-Zayról irt véleményéről ?

Figyelt kérdés

Schiffer András véleménye Márki-Zay Péterről:

„A képességek minimumával sem rendelkezik ahhoz, hogy ezt a szerepet eljátssza, megtestesítse… Olyan szinten a politikai skilleknek nincsen birtokában ez az ember, olyan szinten nem tudott viselkedni a kampányban, olyan fogalmatlan arról – miközben természetesen végtelenül önhitt és azt gondolja nála jobban a marketinghez Magyarországon senki nem ért – hogyan működik egy politikai kampány, hogy önmagában életveszély…Nyilvánvalóan a szükséges képességeknek tökéletesen híján lévő ember.”


2023. jan. 15. 09:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

[ma 10:08]: Igen, természetesen minden egyes lenyomásnak, visszalépésnek, stb. volt oka, általában nem is egy. Mindez nem változtat azon, amit írtam, a semmiből rohadt gyorsan rohadt magasra nőtt. Még egyszer, Tuvalu a semmiből vb-döntőig jut. Te meg most magyarázod (jó magyar futballszakértő módjára), hogy Óceániában azért könnyebb a selejtező, mint Európában, a csoportbeli ellenfeleik nem vették őket komolyan, a nyolcaddöntőben volt egy véleményes tizenegyes, a negyeddöntős ellenfelük sérülésekkel küzdött, azt az elődöntőt pedig bárki megnyerte volna. Csak mint jó magyar futballszakértő, hülyeséget beszélsz. Mert ezért vagy azért, mégiscsak eljutott Márki-Zay a kormányváltó csoportosulás vezető pozíciójába (aztán a kormányváltás nem sikerült neki, annak is megvan az oka).


Sajnos aki nem érti, hogy Márki-Zay politikai teljesítménye miért óriási, azzal tényleg nem nagyon lehet mit kezdeni. És ez nem arról szól, hogy ő milyen okos vagy becsületes lenne, vagy bármi egyéb, a hétköznapi életben jónak tartott tulajdonsággal bírna. El tudta magát adni a politikai piacon, jobban, mint Schiffer bármikor is.


Én nem támogatom különösebben Márki-Zay-t, arról beszélek, hogy Schiffer hülyeséget beszél. És az ő helyzetéből ez különösen furcsa. Na jó, igazából az van, hogy savanyú neki a szőlő, mert azt látja, hogy vannak nála lényegesen jobb politikai képességű emberek. Schiffer is megpróbálta ezt a pályát befutni: 2006-tól mindenki ki volt ábrándulva a baloldali pártokból, akkor a körön kívülről belép, és majd csinál valami nagyot. Soha nem tudott az ellenzéken belül vezető, de még csak fontos szerepet sem betölteni, szerintem 7% feletti népszerűsége az LMP-nek soha nem volt.

2023. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%
#10: Én személy szerint azért szeretem gyalázni, mert mindenki egy tisztességes, becsületes embernek hiszi, én pedig látom, hogy egy hazug, szemét, nárcisztikus pöcs, aki sokakat megtéveszt. Így szívesen rúgok bele.
2023. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%

" én pedig látom, hogy egy hazug, szemét, nárcisztikus pöcs, aki sokakat megtéveszt."

Én meg úgy látom, összekevered Orbánnal. Fura dolgokat látni ebben az országban mostanában...

2023. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
#13: Téged is megtévesztett.
2023. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
@14 Orbán? Nem, engem nem.
2023. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"Lenyomta Hódmezővásárhelyen a helyi Fideszt"


Azért ne túlozzunk. Az előző polgármester elhunyt.

2023. jan. 15. 10:41
 17/23 anonim ***** válasza:
64%

[ma 10:32]: Szerintem kevesen hiszik őt hú de nagyon tisztességes, becsületes embernek. De a citált szövegben Schiffer politikai képességekről beszél, illetve azokat hiányolja, ami a tények ismeretében nevetséges. Én gondolhatom azt Messiről, hogy egy hazug, szemét, nárcisztikus alak, meg hogy szívesen rúgok bele. De ha úgy rúgok bele, hogy azokat a véleményeket támogatom, amik szerint nem tud focizni, akkor magamból csinálok hülyét.


Még mielőtt: nem, nem gondolom Márki-Zay-t olyan kaliberű politikusnak, mint amilyen focistában Messi. Arról beszélek mindvégig, hogy Márki-Zay választott egy pályát, amiben nyilvánvalóan elég jó, legalábbis magyar viszonylatban elég jó képességei vannak, és ezt szimpátiától függetlenül el lehetne ismerni. Én nem igazán kedvelem se Orbánt, se Gyurcsányt, ahogyan egyébként Márki-Zay-t se igazán, mind a három csontra nárcisztikus. De hogy bármelyik ne tudná, mi az a választási kampány, az nettó hülyeség.

2023. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"miért kell még lassan egy évvel a választások után is unos untalan még rúgni bele egyet?"



Én meg azt látom, hogy MZP képtelen visszavonulni a nagypolitikából (aminek még soha nem is volt a tagja) és a városával foglalkozni.


Minden nap Orbánt vagy Lázárt szidja a facebookján, bejárkál a tévébe hülyeségeket beszélni össze-vissza.


Vesziteni sem tud, spoerszerű sem tud lenni, elegáns sem tud lenni. Zöldségeket szokott beszélni.


Kritizálható Schiffer, hogy ő sem vitte többre politkusként, de én kedvelem a személyiségét, ha kell , az ellenzéket is ugyanúgy kritizálja. Ez hiányzik a legtöbb ellenzéki politikusból, ezért sem tud az ellenzék megújulni.


MZP a kampányban már odáig k..rvult, hogy az őszödi beszédet igazságbeszédnek nevezte. Nevetséges.

2023. jan. 15. 10:46
 19/23 anonim ***** válasza:
16%

[ma 10:41]: ""Lenyomta Hódmezővásárhelyen a helyi Fideszt"



Azért ne túlozzunk. Az előző polgármester elhunyt."


- Ugye nem azt akarod mondani, hogy a megüresedett helyre a Fidesznek nem volt jelöltje? Merthogy volt. Aki mellett kampányolt a helyi Fidesz. És aki alulmaradt. Ergo nem túloztam.

2023. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
24%
Utálom a Fideszt, de igaza van ennek a Schiffer akárkinek. Nem tudom, aki nem látta át tavaly, hogy MZP mekkora egy balfék, és hitt a győzelmében, az mégis mire számított...? Három értelmes egybefüggő mondatot nem tudott elmondani, az egész összefogás cikinek érezte. Ennyire übergáz ellenzéki jelölt 32 éve nem volt.
2023. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!