Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan hihetetlen, ha...

Miért olyan hihetetlen, ha valaki csalódik egy politikai pártban?

Figyelt kérdés
Ha itt is valaki azt írja hogy csalódtam ebben vagy abban a pártban, akkor máris írják hogy nem vagy te fideszes vagy nem vagy te baloldali, hanem csak egy troll, meg hazugság és társai ilyeneket írogatnak ide...
2023. jan. 10. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg nem amiatt írják, hogy csalódott, hanem hogy olyan dolgot ír mellé, amitől kilóg a lóláb.
2023. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
monocita, lamfocita
2023. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Eléggé irónikus, hogy valaki 2023 ban csalódik, de 2020 ban még fideszes volt, pedig akkor is egy undorító mocsok banda volt. Persze el tudom képzelni, csak vicces. Ameddig nagyon szarul meg lehetett élni, de mocsok banda volt, addig jó volt, pedig egészen undorító dolgokat csinált. De addig még jó volt. Baromi undorító dolgokat csináltak, de a tojás ársapkás korszakában már otthagyta azt a mocskot, amit addig támogatott.
2023. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azert, mert az emberek egy reszenek, foleg a barmelyik partert rajongoknak szukseguk van ra hogy valakiert rajongjanak, es kritika nelkul elfogadjak barmit is csinal. A sajat ostobasaguk, onallo velemenyalkotasi kepesseguk hianya miatt muszaj hogy valaki megmondja nekik hogy mirol mit kell gondolni.


Nos, ezek az emberek keptelenek lennenek rajongasuk targyat elhagyni, pusztan azert, mert akkor masikat kene valasztani, es akkor az egesz addigi eletuk, rajongasuk nevetsegesse valna. Es mivel egyuttal korlatoltak is, azt is keptelenek felfogni hogy van akinek van onallo velemenye es ha egy adott part, vagy szemely megnyilvanulasaival mar nem tud azonosulni, akkora tovabbiakban nem mondja azt hogy szimpatikus neki a part v. szemely.

2023. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csalódtam a Fideszben. De még 2014 előtt, 2010-ben szavaztam rájuk utoljára.
2023. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy a Fidesz az most 2023 ban is végig fogja hazudni az évet, hogy az ő rendszerük az milyen szép és jó, csak sajnos a gonosz Eu szankció miatt kell szívnia a magyar népnek. Szóval ha valaki igazán agymosott, akkor nem fog csalódni se a fideszben. Talán ha akkora infláció lenne, amikor a százmilliárd forintokat söpörték az utcán, de addig lehet 2000 a kenyér, az agymosott beveszi, hogy ez Prüsszel miatt van meg a szájnkcijók miatt. xDDD
2023. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Én bevallom szimpatizáltam a Fidesszel, legalábbis a baloldallal szemben mindenképp, amikor felkapcsolták magasabb fokozatra a propagandát, színre lépett Lölő, onnantól kezdve lett vége a szimpátiának, onnantól sok mocsok jött (Kovid idején is sok ellenséget szereztek), de addig nem volt olyan súlyban hogy átbillenjen a mérleg... Az utolsó ciklusok már szar volt, de még sokan megszavazták őket, hátha, a gazdasági válságot viszont már nem élik túl, a jobbhíján szavazók elfognak tűnni.
2023. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Mer szeret az ember egy oldalt választani, és nem pávatáncolni össze-vissza, tehát ezért.
2023. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!