Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ma Magyarországon...

Árokpart kérdése:

Miért van ma Magyarországon tanárútálat mikor soha az életben nem volt, sőt mindenki szerette és becsülte őket?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ki ezt az emberekben, illetve egyszerűen felfogni nem tudom, hogy a kormány nem támogatja őket. Miért nem akar visszaállni a tudásalapú társadalomra mint 1998-2002 között. Miért csinálják ezt, mi a jó ebben, pontosabban mi a célja ennek, mikor 1998-2002 között pont a Fidesz volt az aki azt preferálta, kapacitált szinte mindenkit, hogy tanuljon tovább, beszéljen nyelveket és legyünk egy fejlett ország. Mi történik itt Magyarországon ma pontosan? Úgy általában azt veszem észre, hogy a Fidesz a 2010-es kormányzásuk óta valamiképpen nem preferálja az oktatást és a tanárokat. De miért nem? Ti is észrevettétek már, hogy mintha a mostani Orbán Viktor (2010 utáni) nem is ugyanaz lenne mint ami 1998-2002 között volt. Meg miért alakított ki az országban olyan viszonyokat, hogy túlórával lehet nemhogy jól keresni, hanem lassan már megélni. A 1998-2002 közötti Orbán Viktor szerintem felháborodott volna, hogy az emberek túlóráznak, a tanárok sem anyagilag, sem erkölcsileg nincsenek megbecsülve, a társadalom megvetheti őket. Aki valaha polgáti értékrendet valló fideszes szavazó volt bármikor is azokat ez nem zavarja?
2023. jan. 8. 21:08
1 2
 1/19 konteós ***** válasza:
77%
az én utálatom saját tapasztalatból ered, nincs mögötte politika, lehet másoké is
2023. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-es Mi történt pontosan veled, milyen sérelem ért miért nem szereted őket?
2023. jan. 8. 21:13
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Általában a közszférában dolgozókat utálni szokás Magyarországon. Ezt a rendszerváltás hozta el, mint annyi minden más rosszat.

Eü. dolgozók esetében a covid-járvány óta nincs utálat, ez az egyetlen lényeges változás.

De a hivatalokban dolgozókat, rendőröket, pedagógusokat folyamatosan utálják. A politika hergeli erre az embereket.

2023. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
A magyarok nem utálják a tanárokat, csak a fideszesek. A fideszpropaganda minden problémát a szőnyeg alá söpör,illetve gyűlöletet kelt azok ellen, akik jogosan felszólalnak, hogy foglalkozni kellene a problémákkal.
2023. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Casvarhúzáshoz nem kell tanár. Azért látszik, hogy melyik népréteg "utálja" a tanárokat...
2023. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

Igazából régen, a szociban sem szerették őket az emberek,csak féltek tőlük, mert azért volt hatalmuk.Rendszerváltás után ez jelentősen lecsökkent.

Régi sérelmek is előkerültek, például testi fenyítés, szexuális zaklatás, mindezeket büntetlenül.


A mostani tanárokkal is gyakori probléma,hogy visszaélnek a rájuk ruházott felelősségükkel.Ahogy a diákok mondják "pofára osztályoz", őrjöng, ha iszik a gyerek egy korty vizet órán "engedély nélkül" és még sorolhatnám.



Nekem is vannak sérelmeim.


Viszont, támogatom azt,hogy legyen béremelés,de egyben teljesítményértékelés, hatékony minőségirányítási rendszer bevezetése is szükséges.

Az kell,hogy túlképzés legyen a tanárokból,ezután a rossz tanárokat kilehessen rúgni és jobbakkal pótolni.

2023. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Ez áprilisban még hogy nem tűnt fel?


Amúgy meg azért mert idevezet az állandó gyűlöletkeltés és propaganda. Létrehozták a KATA-t is hogy milyen jó, aztán egy hét leforgása alatt drogossá nyilvánította őket a miniszterelnök. Ezért nem okos dolog hagyni hogy a kormámy "kisebbségeket" b.szogasson folyamatosan, mert egy perc alatt a farok rossz végére kerülhetsz.

2023. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%
A mostani tanárok vissza élnek a hatalomal ennyi jó példa én magatartásbol mindig 4 voltam azt soha nem balhéztam.5 meg gondolom jobban kel lenni a tanáral.Ezért léptem is itthonrol én csak a munkához értek nem a haverkodáshoz ami pofára megy.Itt meg nem kel haverkodni kapnak pénzt és végzik a dolgukat otthon ez se menne.
2023. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 Írni sem tanultál meg, ez látható az írásképedből. Hogy a helyesírást, már ne említsük.
2023. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
5: így van, lényegében a tanulatlan proliréteg az, akiket könnyen lehet hergelni a tanárok ellen, akiknek sohasem ment a tanulás, utálták az iskolát, vagyis nem igazán a szellemi elit
2023. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!