Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánkosok! van igény 1 mi...

Mi Hazánkosok! van igény 1 mi hazánkos-jobboldali discordra szerverre szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 20:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
14%
A legjobb helyesírású mihazánkos :)
2023. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

És esetleg leírnád hogy ki kérdezett hogy szóljál be?

Ja tudom,senki se :)

De amúgy ép normál választ nem írtál,akkor mire föl hogy mi hazánkosok oxigén hiányosok?

Csak kötekedés láttam felőled,semmi értelmesek,netán feltűnési viszketegséged van?

2023. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
10%
Többen is vagyunk itt akik röhögünk rajtatok, az oxigénhiányos kommentet nem én írtam. De egy konteós, vírustagadó, moszkovita nácival, aki még írni is alig tud mást nem lehet csinálni, mint röhögni rajta.
2023. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%

13

Én simán szimpatizáns vagyok,vagyis nem tudom hogy vagy vele:

Én sose szóltam le egyetlen dk-s,momentumos embert mert nem tudott írni,de sose bélyezgetem meg egyetlen pártot se hogy xy pártnak ilyen agyhalott írni nem tudó szavazói vannak..

Ahogy írtam,szimpatizáns vagyok,és vannak amik egyet értek,és amikkel nem,de most lényegtelem..

Na mind1,én csak annyit szerettem volna mondani,hogy azért csúnya dolog leszólni egy politikai kérdést,úgy hogy annyiból állt hogy "ki jön mi hazánkos csoportba?"

Gondolom én,téged se szólnak le mert mondjuk mekibe jársz és miért nem a burger kingbe,vagy esetleg laci burgerezőjébe?

2023. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Te most vagy trollkodsz vagy nem múltál még el 14 éves. Melyik?
2023. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Miért trollkodnék?
2023. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Van!
2023. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha lenne másik ilyen párt is, igen, de az a baj, hogy nincs. Jobbik is már ballik, stb...
2023. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
28%
Szóval 13 éves vagy, értem. :) Az amúgy jó, mert akkor még van esélyed kinőni a mihazánkos korszakodat.
2023. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%

19

Jóvan,besz..ok rajtad!

Először avval jöz hogy valaki írástudatlan,meg oxingén hiányos,most meg 13 éves vagyok! XD

Akkor te logikád szerint ha valaki nem a momentumot szereti,akkor egy erkölcstelen náci 13 éves oxigén hiányos analfabéta mihazánkos,aki trollkodik a neten!

Fhú,de hallod mondjad már mi bajod van,mert 99% ami kommenteltél,csak annyiból állt hogy sértegesz XD

De jóvan,vitatkozni veled lehet egy órán keresztül,mert csak kötekedni tudol csak ennyi mondok XD

2023. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!