Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudom igényelni a...

Hogyan tudom igényelni a kormány által adott havi 181 ezer forintos támogatást?

Figyelt kérdés
Még nem kaptam meg, visszamenőleg is igényelhető?

2023. jan. 6. 09:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
12%
Majd a Feri odaadja, ha hatalomra kerül, visszatér a 2010 előtti arany éra, amikor minden tökéletes volt, de aztán jött a gazorbán és mindent tönkretett... szipp...szipp...
2023. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%
19-es, nem álmodunk, csak tudunk különbséget tenni jelen és jövő idő közt és, ha hibázunk, akkor belátjuk, hogy félreértettünk egy kommentet és nem inditunk ellentámadást.
2023. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%
19: Nem drukkol annak senki. Csak tartunk tőle, amikor Orbán ámokfutását józan ésszel, szemellenző nélkül figyeljük.
2023. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

22-nek.

A tényközlés nem ellentámadás. Egyszerű ténymegállapítás, hogy valamiért újra meg újra ezzel a mantrával jöttök, hogy MAJD mostmár tuti becsődöl az ország.


Egy dolgot értek, hogy kommunikációban nem vagytok erősek (ezt ne vedd sértésnek, csak ténymegállapítás). Nektek nem-igen érteni mágyár nyelv. Nem lep meg.


Egyet viszont nem értek teljesen, hogy miért jó nektek folyton ezt vizionálni?

Pontosabban sejtem. A baloldal ebből kormányválságra és hatalomátvételre számít. Nem számít, hány ember megélhetésébe kerül.


Itt a remek alkalom, belátni, hogy hiba államcsődben reménykedni, mert az mindenkinek rossz. Még nektek is. Várom a hiba beismerését.

2023. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

19.


Ej-ej, ilyet írni egy alapvetően DK-s fórumon :D


"Rossz környékre tévedtél, barátom!"

2023. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
89%
24es én nem sértődöm meg egy cseppet sem, ellenben az államháztartási hiányotok igen, akár úgy is fogalmazhatnék, hogy még Gyurcsány se tudta ennyire elqrni
2023. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
9%

26 Még nem adtuk el az országot nyugatnak és nem vagyunk az IMF csicskatelepe, mit Gyurcsánynál.

Szóval ez elég relatív. Pláne, hogy ő 1-2 év alatt hozta össze, válság nélkül a bajt. Remek példa.

2023. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
85%
Asszem az államháztartási hiányt nem érdekli, hogy kinek a kezében van a Balaton sajnos :(
2023. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Folyamatosan kapod, bár tény, hogy az infláció a másik oldalon elviszi a javát!
2023. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!