Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a három legfontosabb...

Mi a három legfontosabb szempont számodra ami alapján egy pártot támogatsz vagy elutasítasz ?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok mint adópolitika (egykulcsos/többkulcsos), bevándorlás, egészségügy, oktatás, kisebbségi jogok, vidékfejlesztés stb.
2023. jan. 2. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8%

“ 1. Át akar-e operáltatni

2. Rubel, vagy Dollár,

3. Mi a hozzáállása a kecskékhez”


1. Nem


2. Dollár


3. ?

2023. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. Gazdaságpolitika. Számomra ez a legfontosabb. Én a liberális gazdaságpolitika mellett vagyok, alacsony adókat várok, és mellé kisebb állami szerepvállalást. És nagyon fontos, hogy az adólolitikában nem csak az SZJA és az ÁFA számít.

Olyan pártra nem vagyok hajlandó szavazni, ami a jelenleginél is nagyobb állami beavatkozást akar.


2. Külpolitika. Olyan pártra sosem szavaznék, ami Nyugatellenes. A legellenszenvesebb pedig számomra Kína. És nagyjából ezt az irányt várom attól a parttól, amikre szavazok.


3. A harmadik pedig az oktatás. Én radikális változásokat szeretnék ebben a szektorban, és nem csak a tanárok fizetése érdekel.

2023. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!