Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazaáruló az,aki kritiká...

Miért hazaáruló az,aki kritikát fogalmaz meg a magyarsággal szemben?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 06:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%
56-ban szovjet édestestvéreink felszabadítottak minket.
2023. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
9es én baloldali vagyok és nem az a gondom h nincsenek migránsok. Vmilyen szinten Schifferi vonalon vagyok világnézetbe. De azt látom ha a magyar történelmet veszem meg Orbán 2002es vereségét,hogy a magyar társadalomnak egy cáratyuska kell,aki volt Kádár előtte Horthy előtte Ferenc József. Egy puha diktátor,aki nem ideológiai őrült,hanem szimplán korrupt,és mintegy egy régi családapa úgy vezeti az országot. Leveszi az összes térhez,de cserébe mindent ő irányít.
2023. jan. 2. 08:55
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

10


Hát én nem így látom.Szerintem olvasd el figyelmesen a szövegét:

"Egy év múlva már úgy éltek, mintha semmi sem történt volna. Mintha e hitvány és korrupt nyomorult és züllött, tisztátalan és aljas népben egyszer, egyetlen egyszer és egyedül nem ragyogott volna fel az igazság, és nem mondta volna ki egyszerre és egyhangúlag mindenki, aki itt él, kétszázszoros túlhatalom ellenére. "


Ebből az idézetből világosan látszik,hogy Ascher Bélának már eleve 56-tól függetlenül is az volt a véleménye a magyar népről,hogy hitvány,nyomorult és züllött,tisztátalan és aljas.Ezt nem nagyon lehet másképp értelmezni.

2023. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azért ez egy érzelmileg túlfűtőtt írás. Olyasmi mint amilyet a csajodnak írsz miután megcsalt és elhagyott. Ilyesmit látok ebben
2023. jan. 2. 09:49
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Én már évvel nem törődök.

Nem érti a többség.

Megkell csak nézni hogy romániai is lehagy minket és a legszegényebb nép a magyar lesz!


Meg a balkáni népek is lefognaknminket hagyni.

2023. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#12 "Vmilyen szinten Schifferi vonalon vagyok világnézetbe. "

Akkor mi lenne ha "valamilyen szinten" legalább odafigyelnél arra amit Schiffer mond?

Mert pont az ellenkezőjét vallja, hiszi, mondja annak amit te itt próbálsz nyomni.

2023. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%

Mert ez sosem igazi, konstruktív kritika, csak a magyarság gyalázása, ami mentalitás sehova sem vezet, sőt pont emiatt tart itt az ország. Pl. azt mondják, a magyarok milyen ostobák, hogy Orbánra szavaznak. De a világon minden nép síkbuta a választásokon, a politikusok mindenkit átvernek. És mi lenne a választék? A pszichopata Márki-Zay? Gyurcsány? Ugyanúgy le lehetne hülyézni a magyarokat, ha rájuk szavaznának. Nem a nép tehet arról, hogy ilyenek a politikusok.

A valódi problémák megfogalmazása az igazi kritika. Pl. a magyarok nagyon nem tartanak össze, nagyon nem nacionalisták, egymással vitatkoznak, depressziósak, kishitűek, túl toleránsak, túl sok kisebbséget engedtek be, stb. Vagy mondjuk nem tudnak idegen nyelveket.

2023. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Vmilyen szinten Schifferi vonalon vagyok világnézetbe. "


Hát, ő sem arról híres, hogy kifejezetten magyar nemzet párti lenne, ő a marxista baloldal nagy híve

2023. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
33%

17, ezen én is szoktam röhögni :) MZP leostobáz pár millió embert és őt tartották az intelligens szavazók vezetőjének :)


Azon szoktam gondolkodni MZP-t hallgatva, kik és hogy adhattak neki diplomákat. Amennyi diplomája van (bár ki tudja, igaz-e), annyira butácskák a nyilatkozatai.


A pszichológia sokat foglalkozik azzal a jelenséggel, amikor másban meglátsz egy rossz tulajdonságot és magadban nem ismered fel, hogy benned legalább annyira, vagy jobban ugyanúgy megvan. MZP és a tábora ilyenek.

MZP keménymagos tábora sokkal butább a Fideszestől.


Számomra egyébként a DK a legszektásabb párt.

2023. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Aki kritikát fogalmaz meg, még nem hazaáruló.


De Heller Ágnes, aki 25 évig New Yorkban tanitott, aztán 80 évesen hazajött és a Fidesz megválasztása után rögtön ellenkampányolt a spanyol, osztrák, svéd újságnak , mindennel lehordva őket (kommunisták, leninisiták, diktatúra és hasonló f-szságok), egy igazi hazaáruló.

Aztán az is kiderült Hellerről, hogy 56-ot is elárulta, mikor levelet irt a kommunista pártnak és ellenforradalomnak nevezte 56-ot. Aztán ezt is letagadta.

Minimum három témában is hazaáruló volt.


Kertész Ákos is hazaáruló volt, el is szaladt szégyenében Kanadába, de azt hazudta, elüldöztük. mint a kanadai cigányok, akik azt hazudják, a magyarok bántják őket.


Donáth-Cseh -Fegyőr is hazaárulók, amikor a BBC-nek, Spiegelnek, CNN-nek, szlovák, román, horvát politikusoknak, libsi EP képviselőknek hazudnak jó nagyokat a magyar helyzetről . Cseh egyszer szabályosan veszekedett Merkellel, hogy büntesse már meg az Orbánékat.

Fegyőr büszként kiposztolja, hogy a horvát parlamentben épp Borkai Zsoltot szidja a horvát képviselő, akinek Fegyőr mesélte el a sztorit.


Stb.


Undoritó hazaárulók egytől egyig.

Majd akkor fog megtisztulni a baloldal, ha hiteles baloldali politikusok lesznek. Egy ellenzéki szavazó sem gondolhatja komolyan, hogy nem elitélendő, amiket csinálnak.

2023. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!