Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek is boldog új...

A fideszeseknek is boldog új évet kívánjak, vagy nekik elég az a boldogság, jólét amit a fidesz hozott létre?

Figyelt kérdés

Vagyis mondott be a tévében, mert igazából rekord válságot generált.

Persze nem kell idekommentelni hogy nem a fidesz volt, tudom. Gyurcsány meg Jakab miatt van válság, mert párizsit reggeliztek brüsszelben egy olyan óvoda előtt ahol a 3-4 éves gyerekek nemátalakító műtétre álltak sorba xD



2023. jan. 1. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem kell kívánnod semmit, elég, amit teszel, hiszen amíg ilyen módon beszélsz a kormánypárti szavazókról, addig garantálod a Fidesznek a kétharmadot.
2023. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Fideszesnek elég a krumpli, meg a Németországban mosogatás, meg a hagyma.
2023. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Volt egy főnököm régen, ő mindig ezzel köszöntött másokat:

Kívánom neked mindazt a jót és szépet amit te kívánnál nekem!

Akkor én is most ezt kívánom neked!

Tudod, mi "fideszesek" nem véletlenül szavazunk erre a kormányra újra meg újra, veletek ellentétben rajtunk nem a mindenszarizmus uralkodik és a mi életünk nem olyan trágya, mint a tietek.

Szóval köszi, nekem megfelel az a jólét, boldogság, az a környezet amit a fidesz hozott létre - mert valóban jobban élek, valóban több a lehetőségem nekem is a gyerekeimnek is és van az országunknak jövője.

Te meg, a viszont kívánságomon nyilván megsértődsz, mint régen főnököm egyik ismerőse is - hiszen te magad nem jókat kívánnál nekem, így ha ugyanazt visszafordítom van is okod a sértődésre. De ezt te magad váltottad ki, ez csak egy tükör, hogy értsed. Az a mindenszarizmus ami téged ellep az nem tőlünk jön - hanem ez van benned!

2023. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
3 - Jól megfogalmaztad. Sajnos mindig lesznek olyanok, akik a saját kudarcaikért és sikertelenségükért a kormányt, a társadalmat, a választói többséget okolják.
2023. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Az a legjobb ha minden kapcsolatot megszakítasz velük és akkor nem kell mondanod nekik semmit.
2023. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni, majd segìtik egymàst a bajban, azt csà.
2023. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos mindig lesznek annyira buta fideszesek, akik mindent elhisznek a kormánynak.


Sajnos mindig lesznek annyira buta fideszesek, akiknek a sikere a kormány miatt van.


Sajnos mindig lesznek olyan fideszesek, akik 4 osztállyal akarják osztani az észt, de mindig felsülnek, így már csak a szóismétlés marad nekik egy másik kérdésnél.

2023. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%

#5 Igen! Nagyon jó lenne. Ahogy jó lenne ha nem csak ígérgetnétek hanem végre tényleg elmennétek már innen és vinnétek az állandó rosszindulatot, gonoszságot, mocskolást, mételyt amit árasztotok minden percben magatokból!

Menjetek és hagyjatok minket békében! nektek is jobb lenne meg nekünk is végre, ha nem lenne ennyi ótvar beteglelkű ember aki mindig mindenben csak a rosszat látja és másokba is bele akarja ezt beszélni.

2023. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Igen! Nagyon jó lenne. Ahogy jó lenne ha a - fideszes maffiakormány - nem csak ígérgetnétek hanem végre tényleg elmennétek már innen és vinnétek az állandó rosszindulatot, gonoszságot, mocskolást, mételyt amit árasztotok minden percben magatokból!

Menjetek és hagyjatok minket békében! nektek is jobb lenne meg nekünk is végre, ha nem lenne ennyi ótvar beteglelkű ember aki mindig mindenben csak a rosszat látja és másokba is bele akarja ezt beszélni.

2023. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Az önálló gondolkodásra képtelen, együgyü fideszeseknek a vezérük évek óta súlykolja, hogy kire kell haragudni.

Szar az élet magyarországon? hát mert brüsszel vagy soros, elmútnyócév. A fideszesek óvodás módján csak mutogatni tudnak másokra ők semmiért sem felelősek

2023. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!