Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az oroszok már az iskolákba...

Ha az oroszok már az iskolákban tanítják a kézigránát és a gépkarabély használatát akkor mink miért nem vesszük át ugyanezt?

Figyelt kérdés
Hiszen maga Orbán Viktor mondta hogy van feszültség a térségben,tehát előrelátó lépés lenne készülni.
2022. dec. 24. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Mert nyámnyilák vagytok. Még a sorkatonai szolgálatotokat sem töltöttétek ki.
2022. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fsms ***** válasza:
77%

A rendszer váltás előtt volt egy underground zenkar (Európa kiadó), aminek egyik számának szövege ez volt:

“Lehet neked jó ez a harc, de ne tanítás ölni , ha élni akarsz”

[link]


Ja és voltam sorkatona, mondhatom semmi értelme nem volt.

Szerintem érdemes elgondolkodni rajta.

2022. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qkker1 ***** válasza:
88%

"Ja és voltam sorkatona, mondhatom semmi értelme nem volt."


A Magyar Néphadsereg arra volt jó,hogy háború esetén megadja magát.

2022. dec. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mhsz lövészversenyt nyertem . Na!
2022. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A módszerváltás, akarom mondani rendszerváltás előtt az iskolákban volt honvédelmi nap, ami szeptember 29.-e környékén volt, a pákozdi csata emlékére. A középiskolában, legalábbis nálunk, ez egy 3 napos elfoglaltság volt, voltak polgárvédelmi előadások, terepen volt fegyverbemutató, különböző feladatokat kellett csinálnunk, volt számháború, meg ilyenek, a végzősök lőhettek kispuskával, a helyi MHSZ is kint volt. Mondjuk ez Szfváron volt, ahol full militáns volt abban az időben a város, a legnagyobb ruszki laktanya a város közepén, az MNH törzse is ott volt (van), két magyar laktanya, és a hidegháború csúcsa is akkor volt. A ruszkik, háborúznak, és egyfolytában háborúra készülnek, nincs abban semmi, ha már korán kezdik a nevelést, nem akarnak nyafogó pávákat a sorozásnál.
2022. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Hogy az orosz fasiszták még hová fajulnak el, az az ő bajuk. Ne legyenek már követendő példa!
2022. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk digitális formában van jelen a kiképzés!
2022. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!