Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szoltok hozzá, hogy a...

Mit szoltok hozzá, hogy a magyar emberek legkevésbé szeretnének, drogos és meleg szomszédokat?

Figyelt kérdés
[link]

#Meleg szomszédok
2022. dec. 22. 16:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen, hiába a lepontozás nem örülnék egy heroinos szomszédnak, ez van.
2022. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#11 a kérdés csak az, hogy kit értük drogos alatt. Ezerszer inkább egy olyan szomszéd, aki néha füvezik, mint egy alkoholista családverő.
2022. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7%
Itt lenne már az ideje, üzembe helyezni a törökugratót.
2022. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Az baj hogy sok drogosnak elfogy a pénze és aztán a föld aló is megszerzi az anyagra , egy ilyen szomszéd, nem.
2022. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy a telex már megint hazudik, mert ha jobban megnézzük a táblázatot, a homoszexuálisok még az első 5-be sem kerültek be.
2022. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
5%
Teljesen megértem őket. Nekem sajnos a nővérem egy leszbikus korcs, már attól hányingerem van, ha ránézek. 21 éves, é még nem húzott el innen, én aig várom, hogy betöltsem a 18-at és már mehessek messze a közeléből.
2022. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
#16 Legelfogadóbb jobboldali. Te legalább bevallod, hogy milyen undorító ember vagy.
2022. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Endura ***** válasza:
100%

A pirézek is nagy ellensége a magyarságnak.Egyszerűen gyűlölünk mindenkit,még a kitalált népeket is

Ez a magyar mentalitás.Közben,ha valamelyik nép ezek után minket gyűlöl,azon meg ki vagyunk akadva.El kellene már gondolkodnunk,hogy nem kellene(illene)ezen változtatnuk,hogy nem mindenki más a hibás,hanem lehet,hogy mi?Viszont nem elég elgondolkodni,tenni is kell a gyűlölet ellen.

2022. dec. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem 13 év fidesz után felesleges alaposabban elemezni, kit meg mit szeretne a magyar. A magyar egy elég szerény képességű, lusta, de elég fölényeskedő beképzelt nép.

Itt többség utál mindenkit a transzneműektől kezdve libsikig, még akkor is, ha egyikről sem tudja pontosan, hogy micsodák, kicsodák.

(nyilván ezt most nem a drogosok miatt írtam)

2023. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Endura ***** válasza:
58%
Szóval,amikor a Tárki csinált egy olyan felmérést,hogy Magyarország fogadjon-e be piréz etnikumú embereket,a válaszadók 59 százaléka elutasító volt ezzel szemben.Hogy kik azok a pirézek?Egy kitalált népcsoport.Elég csak a választások előtti felmérésekre gondolni,hogy mennyire pontosak vagy pontatlanok.Ennyit az ilyen felmérésekről.
2023. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!