Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért értetlenkedik és tartja...

Miért értetlenkedik és tartja viccnek egy önkormányzat azt, hogy egyesek üres ajándékos dobozokat küldtek a rászoruló szegény gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Itt olvasható el a hír: [link]


Ez vicc helyett inkább egy üzenet, hogy a szándék megvolt a rászorulóknak a karácsonyi ajándékos doboz elküldésére, de már azok közül is anyagi problémákkal küzdenek, akik tavaly még tudtak a rászorulóknak ajándékokat adni. Javítsatok ki, ha szerintetek ez nem így van.


Én nem küldtem volna üres dobozt, de az tény, hogy tavaly több dolgot, közöttük ételt is vittem minden évben a Mikulásgyárba, idén viszont örülök, hogy a fűtést és az élelmiszert képes vagyok kifizetni. Máson már nem tudok segíteni, rajtam se segít senki.



2022. dec. 21. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

nem hiszem hogy szándékos volt az üres doboz, inkább valaki betette a dísznek kitett dekorációt is véletlenül az ajándékos dobozok közé.

Gyakori, hogy a karácsonyfa köré ál-ajándékdobozokat tesznek szépen becsomagolva dísznek, és lehet, hogy ugyanott gyűjtötték a valódi ajándékokat tartalmazó dobozokat is, akinek meg az volt a feladata, hogy adja át az csak összeszedte és az egészet leadta.

2022. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valaki kilopta belőle, ami benne volt...
2022. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért vitt valaki ürest dobozt, mert nyomás alatt volt: mindenki vitt az osztályból az iskolai gyűjtésre, ezért úgy érezte, neki is vinnie kell, de belevalóra már nem futotta neki...
2022. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért az 99%-ban érződik egy dobozon ha üres.

Aki kiszállította/átadta, annak nem volt furcsa a "súlya"?

2022. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert sok dobozt emelt egyszerre.
2022. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!