Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lett volna célszerű a...

Nem lett volna célszerű a covid megfázást 2020-ban hagyni és nem szétcseszni a világgazdaságot?

Figyelt kérdés
Soha nem oltattam be magam és semmi bajom, ellenben sok oltott meghalt.
2022. dec. 8. 21:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
7%
De megint megy a válasz törölgetés. De miért, amikor semmi trágárság nem is volt?
2022. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
37%
Elolvastam a linkelt amcsi cikket. HOGY A FENÉBEN JÖN EZ IDE??? Ez arról szól, hogy az oltott ember is ugyanúgy továbbadhatja a vírust. Fogadjuk ezt el(bár azért necces), de mi köze az egész témához??? Ettől még van covid, komolyan kell venni, öl, és ha nem húznánk el, összeomolhatna az egész egészségügy. És nem csak nálunk, az nem nagy szám.
2022. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
38%

"HOGY A FENÉBEN JÖN EZ IDE???"

Úgy, hogy konteós barátocskánk ebből annyit fogott fel, hogy az oltás nem gátolja meg a fertőzést, és ezt ő valami érthetetlem okból úgy magyarázta félre, hogy akkor nem is ér semmit. Illetve mégsem annyira érthetetlen, nyilván szeretne ragaszkodni a konteójához, csak a száraz tények nem igazán támasztják alá, így muszáj ilyen szándékos ferdítésekkel operálnia. Ha valaki tájékozatlan és naiv, talán még be is dőlhet neki.

2022. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
37%
Jó, láttam videókat laposföldelméletről, tudom, hogy a tagadás hatalma óriási, de azért ilyen blődséget idelinkelni és közben bőszen magyarázgatni, hogy értsük az angolt...
2022. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Most biztos nagy népszerűségre teszek szert ezzel a kommenttel, de...

Arra nem gondoltál hogy ennek a vírusnak, illetve a kőkemény marketinggel terjesztett dezinformációnak ami ezt a vírust övezte gyakorlatilag ez (is) volt a célja. Hogy kivégezze a gazdaságot. És persze nem csak a magyar gazdaságot. A kormányoknak leosztott lapok voltak/vannak.

2023. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#8 Ne hasonlísuk már a covidot a tífuszhoz, pestishez stb, jő?! Azok halálos betegségek voltak. Még a spanyol nátha is kb 50x olyan veszélyes mint a covid.
2023. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!