Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na fideszesek örültök a 640 -...

Na fideszesek örültök a 640 - 700 ftos benzinnek? Vígan fogjátok fizetni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 23:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
17%

#6

Európa szinten nálunk szabadultak el az egyik legkevésbé az energiaárak.

2022. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
12%
#3 Azért, hogy az ellenzék címszó alatti csoportosulás egyik tagja se kerüljön tűzközelbe. Amint lesz értelmes alternatíva, más lesz a helyzet. Jelen állás szerint, erre még legalább 7 évet várnom kell.
2022. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
42%

Sokan örültek hogy közel egy évig volt olcsóbb benzin de nem lehetett tovább tartani. Ennyi volt örültünk hogy volt tudomásul vesszük hogy ezután nem lesz.


Kérdező örülj te is. Teljesült a vágyatok, piaci áron vásárolhat mindenki benzint.


Ja ettől függetlenül rohadjon meg gyurcsány, akkor sem lesz miniszerelnök.

2022. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
32%

Nekem 8 ezer forinttal fog többe kerülni havonta a benzin.

Képzeld kérdező ki tudom gazdálkodni.

2022. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék infláció. A mi pénzünk több mint 20%-al ér kevesebbet mint tavaly. Csak 3 országban nagyobb, és még romániában meg szlovákiában is kisebb az infláció.

2022. dec. 6. 23:44
 16/31 anonim ***** válasza:
21%
Simán kibírható, kibírtuk 12 évvel ezelőtt is. Akkor 320 Ft volt a nafta, és 202.500 Ft az átlagbér. Most számoljunk 700 Ft-tal, az átlagbér meg 500 ezer. Még jobban ki is jövünk, mint akkoriban.
2022. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

#13

Tehát te azért vagy hűséges fidesz szavazó, aki akkor is rájuk szavaz, ha gatyája is rámegy csak hogy ne másra szavazzon?

2022. dec. 6. 23:46
 18/31 anonim ***** válasza:
57%

#16

Akkor gondolom ki tudod keresni az eurostat oldaláról az energiaárak változását is. És akkor máris megcáfolhatod az "egyedül nálunk szabadultak ennyire el az energia árak" nyögésedet.

2022. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
47%

Ha GYÚÚÚÚCCCCCSÁNY LENNE, akkor 7000 forint lenne 1 deci benzin lipsik!4!

Nem lehet megérteni, hogy ez is gyurcsánybrüsszelbaloldalmigránsoklipsik és Soros apó miatt van???

Ha 13 éve nem lett volna Gyurcsány hatalmon már mi lennénk a világ legfejlettebb országa, a nemzeti keresztény konzervatív kormány nem tehet semmiről! Rohadt kulák vállalkozók meg sírnak az árstopok miatt!

2022. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
39%

Miért menne rá a gatyám? Mert emelkedett a benzin ár? Aki nem tudja kifizetni a benzint, ne tartson autót.

Az élelmiszerár drágulás is havi 30-40 ezret vesz ki a büdzséből, nem az fog földhöz vágni. Rezsit ugyan annyit fizetek, mint eddig. Nadrágom 2x annyi van, mint tavaly ilyenkor.

Egyébként most szavaztam először a fidesz-re, utálom őket mint a sza_t. Csak az ellenzék bohóckodása elérte azt a triggert, hogy kénytelen voltam ezt meglépni. Szóval hűségesnek nem mondanám magam, inkább vagyok ri_anc. :D

2022. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!