Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Matolcsy György olyan beszédet...

Matolcsy György olyan beszédet mondott, ami sok Fidesz szavazót is lesokkolt. Fideszesek! Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Meg van hát a Fidesz első őszödi beszéde is. Ez a nap is eljött. Matolcsy György meglepő és sokkoló őszinteséggel beszélt a magyar gazdaság siralmas helyzetéről, a kormány (kezdetektől fogva) elfuserált gazdaságpolitikájáról és a kormány rossz válságkezeléséről is többek között. Valamint arról milyen rosszul is teljesítünk, milyen gyenge lábakon állunk, csődközelben vagyunk.

Ha ez mind igaz, akkor viszont Orbán hazudott a dübörgő gazdaságról... Ez teljes ellentmondása annak amit a Fidesz terjesztett eddig az ország gazdasági helyzetéről.

Fideszesek! Mi a véleményetek? Milyen embernek tartjátok most Matolcsy-t?



2022. dec. 5. 21:04
A kérdező szavazást indított:
Matolcsy egy Soros bérenc libsi, tudhattam volna, a szeme se állt jól sose!
Matolcsy egy derék ember, eddig is az volt, én voltam a hülye amiért hagytam a Fidesz átverjen és rájuk szavaztam. Megbántam mindent, magamba nézek.
10 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Aki eddig észérv miatt szavazott a Fideszre az idén már otthagyta őket. Maradtak a haszonélvezők és a birkák, de azok maradni is fognak mert bárki bármit mond akkor is csak a Viktoruk.
2022. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
A fidernyákok körében már csak a plebs maradt érdelmes ember aki önálló választ ad olyan már nem. A pártiroda válaszát, a Brüsszelt meg baloldalt gondolom meg már tudod.
2022. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező, Matolcsy egy szakember ért ahhoz amit csinál. Orbán is mindig hallgat a véleményére.

de Matolcsynak most a Nemzeti Bank élén állva kell megfogalmaznia a véleményét, amit Orbánnak mint miniszterelnöknek kell figyelembe vennie, vagyis attól mert Matolcsynak igaza van és a meglátásai helyesek, még van egy kakás pont ilyen fontos szempont amiket másik, pont ilyen jó szakemberektől is figyelembe kell venni amikor a végén gazdasági döntéseket hoz a kormány.

Tényleg azt hiszitek, hogy sikítozva menekülnek a fideszesek gyurcsányra meg a balfék bandájára szavazni, akik csődbe vitték az országot és most éppen kiárusítják bagóért idegen szolgálatoknak, csak mert Matolcsy kimondja - most is - amit gondol?

Ennyire szánalmasba kell már lemennetek? Komolyan?

2022. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%

A válság miatt mondom még egyszer az egész EU a csőd szélén van! Szlovákia már korábban elmondta magáról [link]



Ezért kell véget vetni az öngyilkos szankcióknak és nem az USA-ra hallgatni, hanem Európát kellene szeme előtt tartania Brüsszelnek



*



A baloldal idején még világgazdasági bőség idején is alig ment 1%-ot a gazdaság. Magas volt az infláció is hogyne, de fizetésképtelen volt az ország. Ott imádkozott Medgessy, Feri az IMF utalásért, mert nem tudták a nyugdíjakat kifizetni

2022. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
4: a szlovák fickó gazdasági összeomlásról, recesszióról beszélt, nem államcsődről, nagy különbség
2022. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%

#5 "a szlovák fickó gazdasági összeomlásról, recesszióról beszélt, nem államcsődről, nagy különbség"

Aha, nagy különbség, értem.

Akkor elmagyaráznád nekem, hogy mi is következik egy gazdasági összeomlás után ha nem csőd?

2022. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 árokpart ***** válasza:
59%
3-as Értsétek már meg, hogy nem Gyurcsányra kell szavazni, hanem teljes rendszert kell váltani az elmúlt 32 év politikusai nélküli felelős nemzeti kormányt felállítani.
2022. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
5, MAtolcsi sem beszélt államcsődről
2022. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
6: pl. cégek bezárnak, embereket elbocsátanak, recesszió, ami nem államcsőd
2022. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"A válság miatt mondom még egyszer az egész EU a csőd szélén van!"

Mi pedig egy lépéssel előttük.

2022. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!