Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Matolcsy "öszödi...

Szerintetek Matolcsy "öszödi beszéde" átlépi már az emberek ingerküszöbét?

Figyelt kérdés

Pár idézet az embertől:


"„A kormány 2021-es költségvetése egy gazdasági műhiba volt, jövőre akár 15-18 százalékos infláció is várhat a magyar nemzetgazdaságra”


"Bajban vagyunk, sok szempontból saját döntéseink miatt vagyunk bajban"


Hivatalosan is elkúrták, úgy csunáltak, muntha kormányoztak volna?



2022. dec. 5. 15:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2022. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Amíg viktor védelmez mindek a migráncsoktól, sorostól, brüsszeltől meg a nemváltó óvodásoktól, addig kit érdekelnek ilyen furcsa szavak, mint az infláció. Meg ugye idegen szó, tehát bármi is az, tuti brüsszel hibája.
2022. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván Matolcsy szerint a lettek, litvánok hasonló inflációja is Orbán Viktor elhibázott gazdaságpolitikájának köszönhető🤣
2022. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
17%

11


Gyöngyösön a teszkónál alig volt parkolóhely... hogy van ez?

2022. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%

Nem maradt le egy 0?


15-18 százalékos infláció is várhat a magyar nemzetgazdaságra”

2022. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy közeli tanár családtagom sokaig a Fideszre szavazott, mert úgy gondolta, hogy a migráció-ellenes politikája és a családi adórendszer minden más hibájuknál fontosabb. 2020-ra jutott el odáig, hogy belátta: őt elárulta a Fidesz, minden csaladbarátság ellenere minden korábbinál többet dolgozva minden kirabbunál szegényebb, a városszéli üzem pedig tele van migráns vendegmunkással. Mindenről amiben hitt, kiderült, hogy csak politikai termék, amit bekajált. 2022-ben már nem a Fideszre szavazott és ma már tüntetni jár ellenük. Szóval nem teljesen remenytelen a dolog, de tény, hogy olyan fideszes nyugdíjas (ugyancsak pedagógus) házaspárt is ismerek, akik ugyan kvázi nyomorognak, de annyira hisznek Orbánban, hogy készek éhen is halni érte. Nem tudom, hogy mi az arány a fenti 2 típusú Fideszes tábor között.
2022. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

14


Miért lettem lepontozva? Ez az igazság, amit írtam.


Most is megyek: tele autóval az egész. Tolongás. Ezek szerint még benzin is van elég!


(Félig-meddig élcnek szántam, de az akkor sem igaz, hogy vásárló alig van a boltokban.)

2022. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
66%

Nem fogja átlépni az ingerküszöböt, mert annak ellenére, amit mondott igaz, de az emberek nagy része még mindig egész jól él, fizetés előtt tele van minden pláza és bolt! Majd ha valóban érzik az emberek a munkanélküliséget és fáznak, na akkor jön a balhé. Ahol élek, hatalmas a munkaerőhiány.

Gyurcsány korában sokkal nagyobb volt a munkanélküliség. Nem volt ennyi autó a családokban, és nem is ilyen drága kocsik.

Majd akkor lesz hőzöngés, ha az emberek javai tényleg veszélyben lesznek.

2022. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz szavazók ingerküszöbe nagyon magas, ez nem töri meg őket.
2022. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
48%

18


Nagyon kétértelmű. Besétáltam a csapdába és zöldet adtam. Vigyázzatok, emberek!

2022. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!