Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet lehet érteni a szerzővel...

Egyet lehet érteni a szerzővel, aki szerint ezért nem szabad Dobrevékre szavazni?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet benne valami.


2022. dec. 2. 08:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem tudom ép ésszel felfogni, hogy ilyen f.szságot hogyan lehet leírni! De annak még értem a célját, hogy ilyet valaki leír, de hogy lehet ezt szó nélkül ELHINNI? Hogy a jóéletben nincs bennetek annyi minimális kritikai érzék sem, hogy egyáltalán csak felmerüljön bennetek, hogy ez mennyire propaganda??? Aztán meg vagytok sértődve, hogy agymosott idiótáknak neveznek benneteket!


"A Dobrevék akciói Brüsszelben persze nem hazaárulás!..?de az!!"


Hát pedig barátom, nem az. Hazaárulásnak báláim, van egy büntetőjogi definíciója:


"Az a magyar állampolgár, aki abból a célból, hogy a Magyar Köztársaság függetlenségét, területi épségét, vagy alkotmányos rendjét sértse, külföldi kormánnyal vagy külföldi szervezettel kapcsolatot vesz fel vagy tart fenn, bűntettet követ el, és öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Az Európai Parlamentben a fidesz törvénymódosításai ellen szavazni nem éppen felel meg ennek a történetnek. A Magyar Nemzet ezért minden bizonnyal veszíteni fog egy jó kis sajtópert, kifizetik és röhögnek a markukba, mert a cikk ettől már elérte a célját. A veszített sajtóperről meg majd hoznak még egy cikket, hogy nincs is sajtófölény, hát már megint a kormánypárti sajtót ítélték el a puszta igazmondásért.

2022. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11#

Mesélj a 3Milliárdnyi usa pénzekről..ennyi.

2022. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Külföldről pénzügyi támogatást felvenni nem hazaárulás. Ennyi.
2022. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én a fideszt tartom hazaárulónak, és egyébként is van rajtam kívül pár millió szavazó aki egyetért a EU döntéssel.


Ez a demokrácia, van olyan hogy az van amit nem te akarsz.

2022. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14,

..és van olyan vélemémy is, amely más mint a tied!

2022. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15, igen, de én (#11) nem nevezek a véleményéért hazaárulónak valakit, mint te, vagy a Magyar Nemzet. A hazaáruló büntetőtójogi definíciója adott, és nem vélemény tárgya.


Amúgy amikor véleményről tárgyalunk: te képes vagy elfogadni és számba venni a más véleményt, vagy csak számon kéred, ha a tiéddel nem teszik?

2022. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!