Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Bohár Dániel szerint a baloldal már háborúzna?

Figyelt kérdés

[link]

:DDDDDDD

"Háborút akarnak hogy így buktassák meg az Orbán Kormányt" Mivan? Xd és még is hogy?



2022. nov. 30. 22:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
96%

"de én inkább az érvelésben hiszek, mert európéer kultúrembernek tartom magam, aki nem erőszakkal próbál érvényesülni, mint egy intézetben nevelkedett hülyegyerek. :)"


Hm. Kemény érv.

2022. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
27%

"de én inkább az érvelésben hiszek"


Tudjuk, amik kimerülnek a "hagyomány" szó szajkózásában, és végeredményben mindig oda futnak ki, hogy a Te egyéni ízlésednek nem tetszik.

2022. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
91%

#29 "csak mert nem bírod elviselni, hogy kormánypárti "


Bohár Dániellel nem az a baj hogy kormánypárti, hanem hogy aljasan hazudik: [link]

Az ilyen férgek nem is tudom hogy tudnak egyáltalán aludni

2022. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
78%

#29 nyugi élőben is beszóltam neki az említett hídfoglaláson, hogy minket soros fizet ám, de nem nagyon akart visszaszólni, látszott rajta hogy nem a komfortzónája 🤭


Bár nem nézem az ollózott videoit, lehet hogy bekerültem valamelyikbe.

Amúgy az egyik arc rendesen kioktatta, öt percen keresztül köpni nyelni nem tudott a kisgyerek, akkor se nagyon tudod mit válaszolni.


Én nem akartam kivenni a fogát te ostoba komcsi, mutasd màr hogy hol írtam ilyet? Én azt szeretném hogy ha magatok fajta támadna meg engem/minket.


Még egyszer írom, szájer József :)

2022. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
83%
Na itt is elszabadult pár elmebeteg fideszhívő kotonszökevény.
2022. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
33%

#34:

"Én nem akartam kivenni a fogát te ostoba komcsi, mutasd màr hogy hol írtam ilyet? Én azt szeretném hogy ha magatok fajta támadna meg engem/minket."


"Pohár Danika egy fospermet kis b-zi, bár egyszer találkoznék vele, két minimum 8 foggal kevesebbel menne haza, nekem meg lenne egy autentikus trófea-nyakláncom :D"


(Idézet tőled, te szerencsétlen!) :)


"Még egyszer írom, szájer József"


Tehát ezek szerint minden nős családapát le lehet b*zizni, mert Szájer... Akkor apád is homár, a nagyapád is homár, meg még pár milliárd ember a Földön... Ritka nagy barom vagy, öreg!

Annak meg kifejezetten örülök, hogy Bohár ennyire fel tudott téged dühíteni (ez a specialitása, kérdezd csak meg Demszkyt, vagy Simicskát). Úgy tűnik, a te idegrendszered még az övékénél is gyengébb... :D

2022. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

#36 Mindig jó mérőszám, hogy mennyire idegesíti fel őket valami. Minél hangosabban vicsorognak, nekünk annál jobb és annál fontosabb volt, hogy megtörténjen.

Ha valamit nem köpködnek azonnal megnézem nincs-e benne valami hiba ami miatt mégis rosszul járnánk vele. :)

2022. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
83%

"#36 Mindig jó mérőszám, hogy mennyire idegesíti fel őket valami."


Ezt így vicces olyanoktól hallani akik szerint az évi 1 melegfelvonulás "provokáció". XDDDD

2022. dec. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
79%
Semmi. Miért kellene hogy érdekeljen minden perchülyegyerek véleménye?
2022. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

#36 hát ezt benézted mert azt nem én írtam te ostoba komcsi, még a pipák száma se egyezik 🤣 te ennyi ésszel ugye fideszes vagy? Ja igen!


Ahogy írtam találkoztam danikával a bözsi hídon, ott somfordált az egyik diáktüntetésen a színpadtól száz méterre, simán odamehettem volna beverni a pofáját, de az sportszerűtlen lett volna, na meg fel se dühített. Ha feldühített volna, akkor már nem lenne az élők sorában, én pedig a dutyiban.

Ahogy írtam már előző hozzászólásomban, hogy azt állapítottam meg, hogy milyen kisgyerek, pedig videon komolyabbnak látszik, és beköszöntem mikor kameráztak, hogy "gyuribácsi fizet minket, bizony!" 😅


Szájer józsi példa rátok, elvtelen, gerinctelen, bort vedelő, vizet prédikáló hulladékokra.

Szájer József megírta a meleg ellenes alkotmány, miközben saját pályára játszott 🤣

Ha nem lett volna ilyen álszent, akkor senkit sem érdekelne a melegsége a fideszeseken kívül. A prostikkal kapták volna rajta kokózva mint borkait, akkor is ugyanez lenne.

Gyakori hogy az erős homofóbok látens homoszexuálisok, így aztán a fideszeseknél gyakoribb a dolog, de eddig csak szájer bukott le. Mondjuk jól csinálta mert azt mondják hogy ő már nagyon régóta a fiúkkal dolgozott a bányában ;)

2022. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!