Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Bohár Dániel szerint a baloldal már háborúzna?

Figyelt kérdés

[link]

:DDDDDDD

"Háborút akarnak hogy így buktassák meg az Orbán Kormányt" Mivan? Xd és még is hogy?



2022. nov. 30. 22:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
91%
vállalja igen. valszeg sok milliós fizetésért.
2022. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
87%

Félkatonai szervezet tagként ez olyan cuki...


de legalább nem hivja magát újságirónak

2022. dec. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel a hazugsággal nyerték a választás is, mert egy fideszesnek nincs annyi esze hogy utána nézzen a fidesz hazugságainak. Elhiszik amit a tévében bemondanak :D
2022. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
89%
Propagandista féreg a Bohár.
2022. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
6%
A dollárbaloldal simán a frontra küldené a magyarokat egy olyan háborúba, ami nem a mi háborúnk, egy olyan ügyért, ami nem a mi ügyünk, csak azért, hogy jó pontot szerezzenek Sorosnál és Bidennél.
2022. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
85%
#25 Jézus!🤦🤦
2022. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
87%

"Átlag IQ-val simán megérthető ahogyan magyaráz és felfogható hogy igaza van. de persze ehhez legalább átlag IQ kellene, ami neked és társaidnak nincsen."


Átlag IQ-val észrevehető, hogy a Fidesz mindent megcsinált azóta amivel a baloldal ellen kampányolt. Szóval nem is értem. Eleve amit a "dollárbaloldal" kapott kampányra, az így megsúgom: kb. tizede annak amit a kormány eltapsolt a sajátjára, persze a Ti pénzetekből. Meg az infláció idehaza messze nem a háborúval kezdődött, de ehhez csak Google kell.

2022. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Baloldal, mint olyan nem létezik, ahogy a fidesz használja.

Az ellenzékre ne használjuk ezeket a kifejezéseket, mert értelmetlenek és a propaganda hazugságát segíti.

2022. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
6%

#17: "hahaha 🤣 itt hogy kell vállalni arcot, elmondanád te észkombájn?"


Épp erről beszélek, te kemény gyerek! Egy olyan felületen b*zizol le egy nős családapát és akarod kiverni a fogát (csak mert nem bírod elviselni, hogy kormánypárti), ahol bármilyen 45 kilós rokkant keménykedhet, következmények nélkül. Épp ezért nincs semmi értelme, mert nem vagy komolyan vehető. Egy anonim oldalon észérveket kell felvonultatni, mert abból legalább kiderül, hogy mennyire vagy kemény agyban. Hát, ezt be is mutattad... :D

2022. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%
#20: Oppardon: a te neved hypno, az enyém meg cxcxcx. Most okosabb lettél? A különbség az köztem és a no name védenced közt, hogy én még egyetlen ellenzékinek sem akartam kiverni a fogát (még az ilyen Soproni Tamás vagy Bedő Dávid-féle momentumos langyiknak sem), pedig igen jó eséllyel tudnék célt érni, de én inkább az érvelésben hiszek, mert európéer kultúrembernek tartom magam, aki nem erőszakkal próbál érvényesülni, mint egy intézetben nevelkedett hülyegyerek. :)
2022. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!