Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetek politikus?

Hogy lehetek politikus?

Figyelt kérdés
Lécci ne akarjatok oltani. Nem vagyok hazug, csaló ember. XD Kösz a válaszokat. (Bocsi a helyes írás miatt ha van benne hiba.)xD
2010. szept. 30. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelentkezz az Eötvös Lóránt politikusképzőbe.
2010. szept. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most ez komoly???xd
2010. szept. 30. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Tanulj semmire se jó csóró, munkanélküli jogásznak és haverkodj össze egy már kondér mellett lévő ( politikus ) fiával/lányával ( protekció ) ;-) .


Vagy ha annyira naív vagy, indulj függetlenként 0 támogatással csak az igazságra és a szép szóra apellálva. Miután a FIDESZ/MSZP szexuális zaklatásnakk titulálta hogy általánosban huzogattad a lányok haját, az agymosottakig már csak a "szex - zaklatás - iskola" hármas jut el, minek következtében barátokon, rokonokon kívül jó ha kapsz 80-100 szavazatot.

2010. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi eszed van, akkor inkább sehogy...
2010. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz.már megírtad a kizáró tényezőket:

"Nem vagyok hazug, csaló ember"

2010. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Műttesd ki a gerinced és rakass fel bőrt az arcodra +2 cm-t
2010. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"Ha csak ennyi eszed van, akkor inkább sehogy..." Nem csak ennyi eszem van. Több. Csak nem akarok egy nagyképű kis hülyének tűnni. Amúgy lány vagyok. És nekem még meg van a gerincem és nem fogom eladni.
2010. szept. 30. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Belépsz egy pártba, eljársz a gyűlésekre, ismeretségeket kötsz, felszólalsz, részt veszel a szervező munkákban.
2010. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!