Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieket nem zavarja,...

Az ellenzékieket nem zavarja, hogy ennyire elvtelen emberekre szavaznak?

Figyelt kérdés

"a Jobbik korábbi országgyűlési képviselője, a jelenleg a Momentumban politizáló Stummer János a DK vezette 18. kerületben kapott állást az önkormányzatnál"


[link]


Átment a Jobbikból a Momentumba. Érted? A JOBBIKBÓL A MOMENTUMBA, BASZKI! Ez azért nem gyenge.


2022. nov. 25. 14:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
Mi ebben az undorító? Pártot váltott, nagy ügy. Az nem háborít fel, hogy a teljes KDNP beleolvadt a fideszbe?
2022. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
3%

A jobbik a DK fiókszervezete. Nincs ebben semmi meglepő.

Max az, hogy Jakab nem lett árnyékminiszter.

Az mondjuk csalódás.

Mondjuk Parizerügyi.

2022. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szélsőjobboldal (Jobbik) és a liberálisok (Momentum) olyan távol állnak egymástól, hogy annál távolabb már nem is lehet. De azért Stummer átment. Ennél megélhetésibb, gerinctelenebb ember nem is létezhet.
2022. nov. 25. 16:00
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
#13 "Ennél megélhetésibb, gerinctelenebb ember nem is létezhet." - de, és még mindig: Orbán Viktor
2022. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a kormánypárti szócsövek csak a rogánminisztériumban írt propaganda anyagokat közvetítik.


Elvtelenségről:


https://www.youtube.com/watch?v=0ndu5mhU1bw


https://www.youtube.com/watch?v=AyRPvM4-19k


https://www.youtube.com/watch?v=RVOvGyGYc-Y

2022. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én amúgy továbbra sem érzem ezt olyan iszonyú elvtelenségnek. Számomra a politikai pártok nem vallások, ahol istenkáromlás lenne váltani. Anno mondjuk Debreczeni Józsed is átpártolt az MSZP-be a Fideszből, nem megélhetési szándékból, hanem mert nem tudott már Orbán Viktorral azonosulni. Ugyanúgy Fodor Gáborék sem elvtelen megélhetésből váltottak.


Értem én, hogy a te szemedben a Jobbik rohadt távol áll a Momentumtól, de szerintem bent a parlamentben ez nem akkora távolság. Csak a brandek nem egyeztethetők össze, a működés simán.

2022. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#16: Ja, az egyik egy woke balos párt, a másik meg szélsőjobbos. Ez aztán nagyon kibékíthető. Főleg, ha csak a megélhetésről szól nekik az egész. Debreczeni se gerinces ember, mert egy konzervatív nem ment volna az MSZP-be.
2022. nov. 25. 16:48
 18/25 anonim ***** válasza:
A Jobbiknak sok éve már köze nincs a szélsőjobb oldalhoz, már régen középre mozdult. Nem értem min kellene annyira meglepődni
2022. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#18: Már az is nagyon őszinte lépés volt, amikor Vonat Gábor cuki nácikat csinált a nem cuki nácikból, aztán most meg már Gáspár Laci a kedvenc énekese. Szánalmas az egész banda.
2022. nov. 25. 17:10
 20/25 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, tényleg, most megyek is hallgatni egy kis Győzikét és Tóth Gabit
2022. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!