Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lassan az elvtelenséget...

Lassan az elvtelenséget nemhogy nem megvetik, hanem elvárják?

Figyelt kérdés

Látom a környezetemben, hogy az emberek pont ugyanolyanok, mint a politikusok. Tepernek az előléptetésért és magasból tesznek minden erkölcsi szempontra, ha ez kell cserébe.


És legtöbben még le is néznek engem, amiért nem viselkedek ugyanígy. Kb. az az érvük, hogy buta vagyok, mert nem fogom fel, hogy soha nem lesz saját házam, ha nem teperek hozzájuk hasonlóan.


És nem néhány ilyen ember van, hanem majdnem mindenki. A családban is ugyanúgy megkapom ezt, és példának az alacsonyabb végzettségű testéremet állítják elém, aki jobban keres, mert soha semmilyen erkölcsi gondolata nem volt semmiről.


2022. szept. 6. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, engem nem akadályozott meg az erkölcs abban, hogy jól keressek. Szerintem te kifogásokat gyártasz arról, miért vagy sikertelen.
2022. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan az ilyen hozzád hasonlókról beszélek, akiknek az erkölcs nem akadály.
2022. szept. 6. 10:44
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Felfelé nyalni, lefelé taposni
2022. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 John_McCIane ***** válasza:
45%
Üdv a való világban. Ez eddig is így volt te kis szende angyalka.
2022. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

#4

Ha ez a való világ, hadd ne mondjam, mit lehetne vele tenni egyetlen gombnyomással...

2022. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 John_McCIane ***** válasza:
23%
Késsel, meg pisztollyal is sokmindent tudsz tenni, ha ennyi eszed van. Ezek szeriny Putlerrel is egyet értesz.
2022. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem, hogy mindenki így csinálja...

Én 49 évesen mindent magamtól ( külső segítség nélkül) szedtem össze. Van egy szuper hazám, párom, fiam, horgászom évi 60-szor. Hitel nincs, 20 millió megtakarítás van.

2 diploma, két nyelvvizsga, 24 éve közigazgatásban vezető vagyok.

Nem nyalok, nem taposok, végzem tisztességesen a munkám.

2022. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos én is azt látom sok helyen, hogy aki csak a „szájával dolgozik” (itt ez alatt nem feltétlenül a nyalást értem, hanem előadja, hogy ő mennyit tesz), közben pedig nem csinál szinte semmit, az a fasza munkaerő, míg aki csak a saját dolgával foglalkozik, és ezt nem veri nagy dobra, az van semmibe véve.
2022. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Sanyi : - Nézze azon a bigén milyen ribis ruha van

Főnök : - Az a feleségem

Sanyi : - És milyen jól áll neki

2022. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#7


A politikusok is csak "végzik a munkájukat". Semmilyen szabálytalan dolgot nem tesz a többségük. Csupán a végtelenségik lojálisak a kormányhoz, ezért megkapták a vezetői pozíciót és a vezetői székben se a szakmaiság vagy a hasznosságot helyezik előtérbe, hanem a szék megtartását.

2022. szept. 6. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!