Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lassan az elvtelenséget...

Lassan az elvtelenséget nemhogy nem megvetik, hanem elvárják?

Figyelt kérdés

Látom a környezetemben, hogy az emberek pont ugyanolyanok, mint a politikusok. Tepernek az előléptetésért és magasból tesznek minden erkölcsi szempontra, ha ez kell cserébe.


És legtöbben még le is néznek engem, amiért nem viselkedek ugyanígy. Kb. az az érvük, hogy buta vagyok, mert nem fogom fel, hogy soha nem lesz saját házam, ha nem teperek hozzájuk hasonlóan.


És nem néhány ilyen ember van, hanem majdnem mindenki. A családban is ugyanúgy megkapom ezt, és példának az alacsonyabb végzettségű testéremet állítják elém, aki jobban keres, mert soha semmilyen erkölcsi gondolata nem volt semmiről.


2022. szept. 6. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

#5 Sok mindent nem tudnál intézni... pár atom itt-ott, még nem a világvége, legalábbis nem rögtön, majd közvetve az lenne belőle, világégés, de az a pár milliárd ember továbbra is élne.


Javaslom ezt próbálgatni:


[link]


a 100 megatonnás Tsar bomba se okoz világméretű katasztrófát...

2022. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Hübérúri rendszer, mi a baj ezzel itt a vármegyék korában?
2022. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#7 majdnem elhittem könnybe lábadt szemmel, de aztán leírtad, hogy 24 éve vagy közigazgatásban vezető :)
2022. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a kérdezővel. Feltettem itt a kérdést, hogy a tanárok meghunyászkodását miért kellene támogatni, és a válaszolók többsége azt a választ adta, hogy - tömören mondom - a meghunyászkodás a társadalmilag normális.
2022. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!