Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már egyértelmű, hogy az...

Árokpart kérdése:

Most már egyértelmű, hogy az utcára menés az egyetlenegy megoldás a válságunkra?

Figyelt kérdés
Az égadta egyvilágon semmit nem ér a pénzünk vásárlóértéke. Nem hiszem el, hogy ennyire közönyösek az emberek.
2022. nov. 24. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Árokpart, te nem fideszes voltál korábban?
2022. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es Márcsak voltam. Ennyire még senki nem vert át még magánszemély sem életemben mint most áprilisban a Fidesz. Mostanra meg már gyakorlatilag a rendszerváltás óta nem volt ekkora baj mint napjainkban, főleg az idei hónapban mélyült el iszonyatosan a válság.
2022. nov. 24. 21:44
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Hamaroson sok ember az utcan lesz ha nem is akarjak mert a rezsit nem birjak majd fizetni
2022. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, ki Fideszes - ki nem, ki milyen anyagi problémák miatt haragos, de egy szóban a sok probléma oka : a háború. A háború ellen mi meg nem nagyon tüntethetünk, kész tények elé vagyunk állitva.
2022. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem, az utcára menés a világon semmit nem old meg. Persze sétálhatsz egyet, hátha attól lenyugszol XD De amíg nem lesz béke, nem jön vissza a régi szép világ, de lehet, hogy még akkor se.
2022. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát a tanár-diák tüntikézésnek sem lett nagy hatása, szóval hacsak nem a Karmelitába menetelsz, kutyát nem fogja érdekelni szerintem!
2022. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy kellene, hogy az emberek a saját településükön a helyi önkormányzatok előtt vagy a főtereken kezdenének el gyülekezni ( természetesen békésen, törvényesen, nem balhézva stb.) és így talán kiszélesedhetne az országban.
2022. nov. 24. 22:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Ebben a hidegben?! :)
2022. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne szervezkedj!
2022. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj, hogy majd megkapod a volt szavazótársaidtól, hogy egy tüncikéző liberális bolsevik nyomorék vagy és ezzel el is lesz intézve a dolog. Tudom miről beszélek, csinálom már egy ideje. Ezért mondtam mindig, hogy a Fidesszel a szolidaritás teljes hiánya a legnagyobb baj, a sajátjaik torkát is elharapják ha úgy fordul a kocka és nem lesz bűntudatuk, mert nagy ívben szarnak mindenkire magukon kívül. AZ a baj kérdező, hogy téged is csak most kezd el érdekelni a kormány viselkedése, amikor hirtelen már téged is érint valami, az előző több száz mocsokság nem hatott meg.
2022. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!