Hogy fogja a fideszeseknek előadni Orbán hogy 187 millió eurót(75 milliárd forint!!!!) küldött Ukrajnának "hitelbe"?
A szerda esti Magyar Közlönyben megjelent határozat szerint a kormány „továbbra is elkötelezett abban, hogy részt vegyen Ukrajna háború miatt szükségessé váló pénzügyi támogatásában”.
Ráadásul évente kell fizetni majd az ukránoknak a 75 milliárd forintot amig tart a háború.
Orbán hülyére vette a szektásait










Aláirta a szankciókat -> milyen szankciókat?
3 nap és kiderül, hogy Ukrajna akarta lefizetni az intergalaktikus baloldalt!





Minek mondana róla bármint?
Szerinted majd a propaganda bereklámozza?





Sehogy nem fogja előadni. Ami negatív színben tünteti fel őket, arról egyszerűen csak nem beszélnek.
Kisdiákként amikor ötöst kaptam a suliban, nagy hanggal mondtam el a szüleimnek. De amikor egyest kaptam, akkor simán csak nem mondtam semmit. Így az volt a hangulat, hogy én mindig jó jegyeket kapok. :) Szerintem ezt tőlem tanulták a magyar politikusok.




















Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!