Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK-soknak szimpatikus...

A DK-soknak szimpatikus Dobrev és Vadai ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 18:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyok DK-s, de Dobrev szimpatikus, Vadai, nem.
2022. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg a többségnek igen, mivel ők elég alapemberek a pártban. Nehéz lenne úgy DK-snak lenni, hogy pont őket nem bírja valaki. Kb. mintha valaki úgy lenne Mi Hazánkos, hogy nem bírja Dúró Dórát és Novák Elődöt.
2022. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Nekik biztos.
2022. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 DK-s ***** válasza:
0%

#2-nek:


Vadai elmegy, de Dobrevet nem szeretem. Túl szájbarágós, túl leereszkedő. Tanárnő-stílus, aki próbál neked is érthetően fogalmazni.


Ettől függetlenül párttag vagyok.

2022. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
DK-s, szélsőbalodaliként magyarázd már meg nekem, hogy lehetsz egy globalista, vadkapitalista, szociális liberális párt tagja és szavazója? Ismerek szélsőbaloldaliakat, de ők kivétel nélkül utálják a DK-t, mivel az MSZP-vel együtt a multik, a nyugati érdekek kiszolgálója volt, nem a kisembereké. Ők inkább a Munkáspártra szavaznak, amit meg tudok érteni. Azt, hogy valaki szélsőbaloldaliként vagy akár baloldaliként a DK-ra, azt már kevésbé.
2022. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Vadai? Akit még a 70 éves férje is otthagyott? :)

[link]

Nem hiszem, hogy bárkinek is szimpatikus lenne, még a DK-n belül sem. Az más kérdés, hogy a nemzetbiztonsági területen otthon van, de az szakmai kérdés, nem szimpátia.

2022. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Megnézném ahogy játszadoznak egymással 🍆
2022. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 DK-s ***** válasza:

#5-nek:


Mármint arra a Thürmer-féle munkáspártra gondolsz, amelynek a feje tövig van szorulva O1G ánuszába?! Csak remélni tudom, hogy nem gondoltad komolyan! Megélhetési politikusok. Azzal értenek egyet, akitől hasznot remélnek. Nem pazarlok rájuk több szót.



Azt hiszem te lehetsz az aki rendszeresen fennakad azon, hogy bár kommunista felfogású vagyok, de DK párttag. Megpróbálom neked ismét, már sokadjára elmagyarázni az okát:


Én nem vagyok idealista. Ennek megfelelően a realitáshoz igazodom, abból indulok ki. És most le kell írnom a meglátásaimat, és azok összefüggéseit is. (bocs ha hosszú lesz)


Jelen pillanatban a politikai életet két fő részre bonthatjuk:


-Kormánypárt (fidesz)

-Ellenzék


A fidesszel majd kezdünk valamit, bontsuk tovább az ellenzéket:


Én ezt leegyszerűsítem. Van olyan az ellenzéki pártok között amelyik bír a többiekhez képest akkora szavazóbázissal, hogy képes bármiféle egyéb ellenzéki pártoknak akár az összeadott szavazatival szemben is többséget kialakítani?


Igen, van. A DK.


Tehát egy bármiféle Fidesz-ellenzék "összecsapás" esetén melyik ellenzéki párt döntheti el, hogy a mérleg nyelve hová billenjen?


Tehát ha a politikában aktívan részt akarok venni O1G-vel szemben, akkor az egyetlen értelmes lehetőség a DK.


Személyi kultusz-alapú tehát biztos szavazót elvenni tőlünk szinte esélytelen, és az ellenzék többi részének egyenlőre esélye sincs nemhogy önmagában, de még egyesülve sem arra, hogy a DK-t leszavazzák. Túl erős.


Az ellenzék többi része vagy hajlandó lesz együttműködni a DK-val, vagy a DK lesz kénytelen arra, amibe már bele is kezdett: szétforgácsolja az akadályozókat. Meg van hozzá a lehetősége, és nagyon úgy tűnik, hogy a szándék is.



És ha válaszolni akarsz, akkor ne felejtsd:


Én ezeket a sorokat nem mint DK-s, hanem mint kommunista írtam le!

2022. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
#8: Értem, akkor nem a nézeteid alapján szavazol, hanem Orbán ellen. Sokan csinálják ezt sajnos.
2022. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 DK-s ***** válasza:

#9-nek:


Azt kellett eldöntenem magamban hogy hagyom az egészet a francba, vagy megpróbálok tenni valamit. Ha nem is sokat, de ami tőlem kitelik. Azt eleve sejtheted, hogy Orbán ellen.


És ha már teszek bármit is, akkor azt a lehető leghatékonyabban próbálom tenni, erre pedig jelenleg a DK támogatása a legmegfelelőbb eszköz.


Ha őket sikerülne győzelemre juttatni, akkor itt nagyon csúnya tisztogatás indul meg. Nem a DK.


Az EU ügyészség.

2022. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!