Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy LMBTQ-típusú érzékenyítő...

Egy LMBTQ-típusú érzékenyítő óra mennyire veszélyes a gyerek személyiségfejlődésére egy 5-ös skálán?

Figyelt kérdés

Ilyen jellegű eseményre gondolok (drag queen story hour), ami nyugaton van:

[link]



2022. nov. 15. 18:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%
19: Neked valami messiás tévképzeted van, hogy ilyeneket írsz? XD Legyél iskola igazgató akkor, vagy tanár ha ennyire a fiatalságot akarod formálni, ne az oldalvonalról lökd hogy mi a probléma.
2022. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
86%

#20

Teljes igazad van mert nagyon sokan vagdosák magukat mert nem merik felvállalni hogy homoszexuálisok ezt tapasztalatból mondom 17 éves vagyok nem merem felvalni mert nagyon erős a homifobia a családban és már nem bírom magamban tartani ezért a combomat vagdosom ahol nem látja senki mert ez ilyen megnyugvást okoz nekem és inkább jobb a testi fájdalom mint a lelki

2022. nov. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%
22 vagyok azt elfelejtettem hogy fiú vagyok
2022. nov. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
21; inkább politikus lennék és hoznék egy normális törvényt az arcotokba, nem ilyen puritánt mint ez a gyermekvédelmi.
2022. nov. 18. 12:26
 25/30 anonim ***** válasza:
52%
24 kérdező van egy rossz hírem belőled sosem lesz politikus mert egy megvezethető ember vagy nem vagy annak való, csak azt tudod szajkózni amit mások a szádba adnak, nincsen önálló gondolatod ez a nagy helyzet.
2022. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Miért? Teli a kormány megvezethető emberekkel, ilyenekre van ma szükség.

Az önálló gondolatokat számon kérni azért érdekes dolog egy olyantól, aki a transzgender sárkányban hisz.

2022. nov. 18. 23:45
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
A 22-es válaszoló akár borderline is lehet, bár már törölte magát...
2022. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
70%
26os kérdező én tudom miért vannak önálló gondolataim, érvekkel is kitudom fejteni miért logikus a transzneműség, és az tudomány is az én álláspontomat képviseli a józan ésszerű érvek, tények. Ezzel szemben nálad csak a maradi gyűlölködés marad mert nem tudod vagy nem akarod megérteni a helyzetet és akármilyen érveket is hoznak fel elintézed annyival, hogy libsi vagy lmbtq imádó hülye a másik és kész neked van igazad te vagy a helikopter, szóval ezek után ne is haragudj, de inkább mélységesen maradj csendben mert csak magadat égeted, ha még ezt se veszed észre még lejjebb vagy mint gondoltam
2022. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

28; ne a "transzneműséget" fejtsd ki, hanem mondjuk azt, hogy mi az a transzgender sárkány:

https://www.youtube.com/watch?v=_d_nycoiLwo&t=379s


Erre milyen tudományos magyarázat létezik, ami azt mondja, hogy ez normális? Te biztos megmagyarázod, nagyon felkészültnek, okosnak tűnsz. Ha pedig ezzel végeztél, akkor a "transzfajú" farkast is légyszi:

https://www.youtube.com/watch?v=NOt4jsV59uw


Várom a válaszoldat!

2022. nov. 19. 14:31
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

"21; inkább politikus lennék és hoznék egy normális törvényt az arcotokba, nem ilyen puritánt mint ez a gyermekvédelmi."


Te azt magyarázd meg, hogy erre milyen törvényt hoznál.


1)Eleve kevered a szezont a fazonnal, mert ez az egész drag queen játék egy alapvetően szórakoztatásra kitalált műfaj, köze nincs LMBTQ aktivizmushoz. Kb. mintha egy bohócot transzoznál le, mert sminkelt az arca. Persze, kézenfekvő erre mutogatni, de ez kb olyan mintha az egész ország IQ szintjét a Fidesz szavazók alapján lőnénk be.


2) A gyereknevelés kizárólag a szülő dolga, yes? Az összes ilyen programra a szülő vitte el a gyerekét saját elhatározásból. Akkor mi alapon akarsz beleszólni, hogy más gyerekének mi a káros és mi nem?

2022. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!