Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ársapkára itélt termékekből...

Az ársapkára itélt termékekből miért lesz egyből hiány?

Figyelt kérdés
Amire ezek a nyomoroncok ársapkát tesznek,nemhogy olcsó lenne de egyáltalán szinte nem kapható,azt mondta a pennyben az eladó kb reggel fél 7 re menjenek akik akarnak cukrot venni,de box van érte.
2022. nov. 14. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Üzemanyagból nem lett az.

Én eddig egyetlenegy alkalommal találkoztam olyan esettel,hogy nem volt ársapkás 95-ös.


A MOL csak az orosz olaj miatt tudja tartani a 480 forintot.

2022. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk, a CBA-ban van cukor is, olaj is.
2022. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk ezt én sem értem.

Akkor kell felvásárolni a cukrot, amikor tudjuk, hogy holnap sem lehet drágább?

2022. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az olajjal most nem tudom mizu, de tegnap (Vasárnap!) délután 4-kor Párkányban (Szlovákia) a Billában fullra volt töltve. Máskor magyar üzletekben úgy kell vadászni, ott meg vasárnap délután fullosan volt. Csak mondom.............
2022. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért kérdés?

Azért, mert pont ez mutatja, hogy az ársapka nem működik. Ez alap, mocsok egyszerű a képlet, ha neked van mondjuk 5000Ft kiadásod egy termék elkészítésével, de 46000-ért kell adnod, akkor nem adod el, vagy eladod másnak.

Szerinted a rákosi-korszakban miért volt brutális áruhiány meg padláslesöprés?

PONT UGYAN EMIATT!!!

Meg volt mondva a földművesnek, hogy mennyiért kell eladnia a termékeit, ja csak így nem érte meg, így sorra hagytak föl a gazdálkodással az emberek, erre ugye jött a "gonosz kulák" figurája, meg az ávós verőlegények, és közben meg újra be kellett vezetni az élelmiszerjegyeket, mint a háború alaltt!

Szóval ha valaki rettegéssel gondol a Rákosi-éra gazdaságára, akkor helló itt van újra -legalábbis egy része.

2022. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

3#

Covid szindróma utóhatásai.


Anno az összes WC papírt felvásárolták....

2022. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
*4600-ért kell adnod
2022. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Szerintem a boltok visszatartják és csak minimálisat dobnak ki a polcra,nem érdekük eladni.
2022. nov. 14. 20:10
 9/26 anonim ***** válasza:

Mert egy idiótaság.

A vevő viszi, amennyit vihet, akár naponta többször is betérve a limitek miatt, "ki tudja meddig lesz óccsó" felkiáltással.

A bolt meg a lehető legkevesebbet szerzi be, mert mindegyiken bukta van úgyis. Mindezekből automatikusan következik, hogy alig kapható ÉS hogy a maradék csekély számú 12 ezer db termék mind sokkal drágább lesz.

2022. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

1. A pennyre nem lehet számítani még pékáruban sem errefelé.

2. Azért, mert hirtelen jó olcsó lett, ami ársapkás, ezért mindenki igyekszik többet venni belőle, még mielőtt esetleg eltörlik az ársapkát.

2022. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!