Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti jobban szereti...

Ellenzékiek, ti jobban szeretitek Ukrajnát, mint a hazátokat, Magyarországot?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 03:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 Pombe ***** válasza:
69%

" Egy ilyen szèlsőbaloldali agymosott elmebeteggel"


Ja... Fel vagyok háborodva azon, hogy egy zsarnok gyilkos, aki a saját embereit is lazán kidobálja az ablakon, tényszerűen bizonyíthatóan hazudik a 14000 legyilkolt oroszt polgár esetében...


Ki is itt az agymosott??? Mi azon a szélsőbalos, ha undorítónak találom egy hazudós gyilkos ámokfutását egy legázolt országban???


NEKED TELJESEN ELMENT AZ ESZED??? Miféle végtelenül aljas ember vagy te??? Te nem jobbos, vagy balos vagy, hanem egy emberi vérre szomjazó szörnyeteg. :(

júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
19%
#41 Ukrajna teljesen megèrdemli, hogy elpusztuljon. Egy terrorista àllam, baromi korrupt, mindent ellopó vezetèssel. Az àtlagfizetès forintban 20-30 ezer körül volt a háború előtt. A választàsokat elhalasztotta ez a törpe bohóc gazember. Európa legalja pöcegödre.
júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
25%
A 14 ezer legyilkolt orosz, valószínüleg egy alulmèrt szám.
júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 Pombe ***** válasza:
69%

#42: "Ukrajna teljesen megèrdemli, hogy elpusztuljon."


Igen, tudunk erről a véleményedről már régóta.


#42: "Egy terrorista àllam"


Értjük, hogy te ebben hiszel, és én is a te oldaladra állnék, ha tudnád bizonyítani az álláspontodat.


[link]


Az ukránok meg hánynak, ha az orosz nyelvet hallják. Kissé más a véleményük, mint a tied. Nem?


Igazán rámutathatnál arra, hogy az oroszokon és rajtad kívül mely más államoknak az a véleménye, hogy Ukrajna terrorista állam? És milyen terrorista gaztetteket hajtott végre Ukrajna? Dátum, ügy, halottak száma..stbstb… természetesen a jelen háború előtti időszak csak a mérvadó, ami alapján az oroszok döntöttek arról, hogy lerohanják Ukrajnát.


Itt vannak az orosz háborúk, csak maguk körül, mondjuk csak a legutóbbiak (vérözön...):

[link]


1990; Grúzia és így tovább és tovább... Hááát, nekem inkább az oroszok tűnnek terrorista államnak. Mutatnád Ukrajna hasonló tetteit? Értelemszerűen ez csak 1991-től számítandó ez, amikor Ukrajna független lett, és aminek jogszerűségét még Oroszország is szerződésben elismerte.


Ukrán háborúk:

[link]


Nahát! Egy háború! Az is az oroszok támadása miatt. Mintha itt is az oroszok lennének inkább a terroristák, nemde? :)

Ha az ukrán maffiára célzol, akkor az oroszoké semmivel se jobb.


#42: "baromi korrupt"


Na és?

[link]


t1=oroszorszag_es_a_posztszovjet_terseg_hirei&hid=1050

Idézve: "Mindent ellep Oroszországban a korrupció"


[link]


Idézve: "Idén is hazánk lett az EU legkorruptabb országa a Transparency International rangsora szerint"


Akkor eszerint Putyin amikor lerohanja honunkat is, akkor ezt jól fogja tenni? Elvégre az egész EU szerint mi is baromira korruptak vagyunk.


#42: "Az àtlagfizetès forintban 20-30 ezer körül volt a háború előtt."

Bizonyítás? Vagy elég neked a hit? Azért egy kis logika... Hogy lehetne megélni 60000 Ft-ból (papa mama), mondjuk két gyerekkel együtt? Azért igazán gondolkodhatnál egy kicsit. :)


Nem lehet, hogy te a hrivnyát összetéveszted a forinttal? A háború kitörése előtti az ukrán hrivnya 10,65 forintot ért, és a háború előtt 25-35 ezer hrivnya volt az átlagkereset, vagyis 30000 hrivnya 319500 Ft. volt.


#42: "A választàsokat elhalasztotta ez a törpe bohóc gazember."


Na és? Mint írtam korábban, azért ez háborúban egyáltalán nem meglepő, és az EU politológusai is ezt érthetőnek tartják, és az ukrán nép ez ellen nem tiltakozott.


[link]

Fordító a választás lehetségességéről: "Oroszország teljes körű inváziójával bevezetett hadiállapot azt jelenti, hogy ez nem történhet meg, és ennek is széles a közvélemény támogatása."


Továbbá maguk az Ukrán törvények mondják ezt ki:

[link]

Fordító: "Olekszij Danilov: Ukrajnában nem lehet választást tartani a hadiállapot alatt" - egyszerűen ez Ukrán törvény, és kész. Mi bajod van ezzel egyáltalán???


Eléggé eszelős hozzállás az, hogy egy választás elhalasztása Putyin szerint kellő indok arra, hogy tömegsírokat gyártson Ukrajnában és leromboljon ott mindent, amerre jár.


Szerintem a gazember az, aki a saját honfitársait gyilkolja, és azok feleségeit és gyerekeit. Biztosan érted te annak a szónak a jelentését, hogy gazember? Putyin miért nem gazember? És miért nem ezerszer inkább az, mint Zelenszkij?


Persze tudom, hogy megint szélsőbalosnak titulálsz, de ideje lenne végre a hited állandó ismételgetése helyett tényekkel, linkekkel, szakértői levezetésekkel előrukkolnod.


#42: "Európa legalja pöcegödre."


Hát, ha azt a sok hazugságot beveszed, amiket veled elhitettek az Ukránokról... Nekem viszont Oroszország tűnik sokkal inkább nem csak Európa, de Ázsia legalja pöcegödrének. Erős, de én legalább alá is támasztom a véleményemet. Te mikor kezded ezt tenni?

júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 Pombe ***** válasza:
69%

#43: "A 14 ezer legyilkolt orosz, valószínüleg egy alulmèrt szám."


Értem. És erre ahol a bizonyíték?


Én egy felmérésről tudok csak, az ENSZ részérő, és az ez:

[link]


Itt olvashatsz a 14000 áldozatról a táblázatban. Ebben nem szerepel egy darab orosz polgári halott se, ellenben Putyin beszivárgó emberei és katonái bőven!


Tudom, hogy egy szélsőbalos vagyok szerinted, és biztosan megalapozott is a véleményed, csak ezt a megalapozottságot mindig valahogy lefelejted a beírásaidból.


Tehát! Hol van a te táblázatod, ami igazol téged? Hol van ez a felmérés? Putyinék csinálták? Akkor biztosan be is tudod mutatni... Láthatnám végre?

júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
19%
#45 Ha ezt a sok idióta hazugsagot amiket írsz el is hiszed, akkor tènyleg elmeosztályon a helyed. Ha annyira szereted ukrajnát, költözz ki oda.
júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 Pombe ***** válasza:
80%

Én egyet szeretek. Az igazságot. Nem állnak rendelkezésemre más adatok, csak amiket mutattam.


Miért kellene mást hinnem?


Ha azok nem igazak, akkor te rámutatsz a hitelesekre. Kell ilyeneknek lennie, hiszen te abból állapítottad meg, hogy ki a gonosz hazug.


Nem is feltételezem rólad, hogy csak pletykák alapján vált belőled ennyire ukrángyűlölő tag.


Mellesleg miért nem te költözöl ki az imádott Oroszországodba?


Mondtam egy szóval is, hogy Ukrajnába akarok költözni?


Ha leírsz egy olyan egetverő ökörséget, hogy az ukrán átlagkereset 30000 forintban számolva, akkor rámutatok, hogy ez nem igaz. Ebbő miért következik, hogy szeretem Ukrajnát?


Ha leírod, hogy az eszkimók Afrikában vadásznak a szibériai tigrisre, akkor is le fogom írni, hogy valótlanságokat állítasz, és nem azért, mert imádnám az eszkimókat, és nem azért mert szeretnék igluba költözni.


Ha ökörségeket írsz, azért nem inkább magadra kellene haragudnod? :)

júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
54%
Tetvedék vatnikoknak fáj az igazság
júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 Jeffrey Spender ***** válasza:

# Pombe


" Az ukránok meg hánynak, ha az orosz nyelvet hallják. Kissé más a véleményük, mint a tied. Nem? "



Te egy full szélsőséges elmebeteg vagy, hogy ilyesfajta szándékosan primitív kijelentésekkel is azonosulsz.



A másik, Vlagyimir / Volodimir Zelenszkij, Alekszej Aresztovics, Vlagyimir Klicskó, és Alekszandr Szirszkij azok orosz származásúakként ukránkodnak :D


K*vára hiteles az ilyen :D

júl. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 Pombe ***** válasza:
58%

#49: "Te egy full szélsőséges elmebeteg vagy, hogy ilyesfajta szándékosan primitív kijelentésekkel is azonosulsz."


Ja, olyan szélsőséges, mint az az 56-os magyar szabadságharcos, aki ugyanezt mondta.


#49: "K*vára hiteles az ilyen :D"


A ruszkik gyáván, hadüzenet nélkül lerohanták Ukrajnát. Rabolnak, gyilkolnak, városokat pusztítanak el, tömegsírokat hagynak maguk után, nőket erőszakolnak meg, és gyerekeket rabolnak. Putyin közben lelkesen gyilkolja a saját honfitársait is, még közöttük és a gyerekeket és a nőket is akár.


Putyinnál, és a barbár hordájánál bárki hitelesebb. Hogy neked van gyomrod azonosulni lelketlen tömeggyilkosokkal, sőt, erre még büszke is vagy, az nagy rejtély, és alighanem magad se tudod hogy hogy válhattál ilyen emberré.

júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!