Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan változott meg a vélemén...

Hogyan változott meg a véleményetek a Putyinról és Oroszországról a háború kitörése óta?

Figyelt kérdés

Rendszeres olvasója vagyok egy jobboldali, viszonylag szélszőséges fórumnak (LGBTQ ellenes, Amerika ellenes, rasszista, összeesküvéselméletes) fórumnak, ahol Putyin egyfajta hősünk volt az elmúlt években, Oroszország pedig egy idealizált konzervatív hely, ahol még létezik a normalitás. A háború kitörése óta a népszerűsége 0-ra zuhant, folyamatosan gúnyolják, tele van az oldal videókkal az orosz katonák szerencsétlenkedéseivel, halálával, az ukránok hőstetteivel. Az oldal többi része (rasszizmus, LGBTQ ellenesség) semennyit sem változott.


Nekem ebből az jött le, hogy a jobboldaliak is tisztán látják a dolgokat, a becsület náluk is az első, és az oroszokat, pláne Putyint, őszintén megvetik, és továbbra is büszkén vallom magam is annak.


A propaganda meg a fizetett trollok miatt viszont elbizonytalanodtam, hogy a jobboldaliak vajon komolyan Putyint támogatják még itthon, vagy ez csak valamiféle megtévesztés, média-trükk?


2022. nov. 5. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, korábban sem voltam jó véleménnyel róluk. A 9gag pedig egy mémoldal, azért ne csinálj már úgy, mintha szélsőséges jobb-konzervatív fórum lenne.
2022. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11- vannak mémek is, de olvass hozzászólásokat, nézd meg miről szól. Amit írtam, az mind igaz rá.
2022. nov. 5. 21:20
 13/13 A kérdező kommentje:

10: a 43 millió ukrán közül szerinted hány égetett el élve embereket?


Amúgy Magyarországon is lőttek már hátba cigánygyereket a szélsőséges nácik, de szerencsére senki nem próbálta meg elfoglalni Magyarországot erre hivatkozva.

2022. nov. 5. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!