Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan változott meg a vélemén...

Hogyan változott meg a véleményetek a Putyinról és Oroszországról a háború kitörése óta?

Figyelt kérdés

Rendszeres olvasója vagyok egy jobboldali, viszonylag szélszőséges fórumnak (LGBTQ ellenes, Amerika ellenes, rasszista, összeesküvéselméletes) fórumnak, ahol Putyin egyfajta hősünk volt az elmúlt években, Oroszország pedig egy idealizált konzervatív hely, ahol még létezik a normalitás. A háború kitörése óta a népszerűsége 0-ra zuhant, folyamatosan gúnyolják, tele van az oldal videókkal az orosz katonák szerencsétlenkedéseivel, halálával, az ukránok hőstetteivel. Az oldal többi része (rasszizmus, LGBTQ ellenesség) semennyit sem változott.


Nekem ebből az jött le, hogy a jobboldaliak is tisztán látják a dolgokat, a becsület náluk is az első, és az oroszokat, pláne Putyint, őszintén megvetik, és továbbra is büszkén vallom magam is annak.


A propaganda meg a fizetett trollok miatt viszont elbizonytalanodtam, hogy a jobboldaliak vajon komolyan Putyint támogatják még itthon, vagy ez csak valamiféle megtévesztés, média-trükk?


2022. nov. 5. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Semennyire nem változott, régen is utáltam a frusztrált, seggdugasz diktátorokat és az autokráciákat, és most is utálom őket. Putyin és Oroszország pedig ebbe a halmazba tartozik.

(De amúgy Orbán és Magyarország is)

2022. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az agymosás egy média trükk, ha így nézed, nem?
2022. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Huhh, megnéztem, nem is 100 ezer, hanem 150 millió ugyedi látogatója van az általam említett oldalnak. Amúgy 9gag a címe, és ez a része, ami ukrajnával foglalkozik:


[link]

2022. nov. 5. 14:50
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Semennyit. 5 éve is azt mondtam, most is azt mondom, hogy Donald Trump Elnök Úr, Vlagyimir Putyin Elnök Úr és Dr Orbán Viktor Mihály Miniszter Elnök Úr együtt hozza el a békét, a boldogságot és a jólétet a világ népeinek!
2022. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Azt remélem tudod, hogy a 9gag az egy viccportál...
2022. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
5: nem feltétlenül. Van egy mém oldala is, de híreket is lehet olvasni.
2022. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös, tévedsz. Van egy "funny" szekciója, de az csak egy töredéke az egésznek. A fenti linken az ukrajnával kapcsolatos események vannak kiszűrve, többek között rengeteg eredeti (máshol nem elérhető) videóval.
2022. nov. 5. 14:59
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Régen utáltam, azt hittem, valami kommunista pszichopata. De amióta a revízió és az ukrán nácik előjöttek, már pozitív a véleményem róla. Oroszország szintén a jó oldalon áll most, pedig nem szokott.
2022. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, az ukrán nácik szerintem egy mese, amit Putyin talált ki, de attól még köszi a választ, mindenkinek szíve joga, hogy azt higyjen el, amit szeretne :)
2022. nov. 5. 16:03
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, ha a nem létező horogkeresztes ukrán nácik téged lőnének egy gödörbe, vagy égetnének el élve, már nem tartanád annyira mesének a dolgot.
2022. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!