Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor 98-2002 között...

Orbán Viktor 98-2002 között más volt teljesen, mint 2010 óta?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 03:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. nov. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Totálisan, akkor a liberális internacionálé alelnöke volt.

Nem volt így elszakadva a valóságtól mint most.


12 éve prorpaganda kormányzás van.

2022. nov. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal soványabb volt és fiatalabb.
2022. nov. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

2002ben szavazhattam elöször, parlamenti választásokon. Akkor még nagyon más volt a politika, messze nem volt, ennyire életre-halálra kiforrt és csak felszinesen lépett be az emberek életébe, nem annyira, mint ma.

Felszinesen, gyerekként figyeltem csak a politikusokat, és, ha bár 98-ban még nem szavazhattam, akkor Orbánra szavaztam volna. Aztán, ahogy nyert és elkezdte a kormányzást, már akkor is voltak mutyizások az eu támogatásokkal, másra meg pl az eu által adott kéményfejlesztési pénz, meg stb... stb... ráadásúl, már akkor is elég gyakran változtatta az álláspontját egy-egy kérdéssel kapcsoatban, ami akkor nagyon hiteltenné tette a szememben. Más volt, érhezhetően másabb volt, de a NER alapjai állitólag akkor fogalmazódott meg benne, mikor 2002-ben elvesztette a választás.

2022. nov. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akinek van szeme, az tudja hogy sosem volt más.
2022. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig bolond volt.
2022. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os ez nem igaz sajnos. Orbánra sok mindent el lehet mondani, kiváltképp, hogy gonosz és manipulativ, de, hogy bolond, buta lenne? Nagyon is tisztában van azzal, amit csinál!
2022. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor még talán, talán (kevés rá az esély), talán.. még lehet hogy tenni akart az országért, de elvakította a pénz
2022. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010-ben még nagyon ugatta Putyint, mint kivert kutya a Holdat, de aztán kénytelen volt vele találkozni és ott állítólag -mert az ügynökaktás zsarolás az kamu- Putler életveszélyesen megfenyegette, hogy meg lesz dádázva, ha tovább folytatja az orosz elleni gyűlöletkampány. Ezt mondjuk, hogy biztos forrásból tudom. O1G ettől befosott, talán nem is ok nélkül.
2022. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!