Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Nemzeti Bankban miért...

A Nemzeti Bankban miért ülhetnek 20 fokban, amikor nekem 18 fokban kell hogy üljek egy járási hivatalban?

Figyelt kérdés

Bárki bármit mond én nagyon fázós vagyok, én még 24 fokban is fázok rossz a vérkeringésem sajnálom, 18 fokban majd megfagyok... Erre most látom a cikket hogy állítólag a Nemzeti Bankban nem kell 18 fokban ülniük a dolgozóknak, mitől másak ők? Komolyan bánom hogy a Fideszre szavaztam a választásokkor..


[link]


2022. okt. 31. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert a nemzet bankja sok pénzt termel tehát velük kivételeznek.
2022. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A Fidesz sajnos átverte az embereket. Ne keress benne logikát, hogy miért kell 18 fokban ülni, míg máshol nem. Én is eléggé fázós vagyok, felöltözhetek bármennyire, 18 fokban ülni órákig nagyon megterhelő. Mindezt úgy, hogy a választások előtt még röhögtek azokon, akik szerint spórolni kellene az energián.
2022. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi! Nálunk heti 2 nap home office lesz.


Fűtsön otthon a kedves dolgozó, hogy az intézménynek ne kelljen...

2022. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

a Nemzeti Bank állam az államban...nem Orbán irányít, hanem Orbánt iránytja Matolcsy..


(keress rá egy Orbán nyilatkozatra, melyben szemlesütve, tiszelettel megkérte a Bank elnökét...)

2022. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne kárrogj, ezt Te csináltad saját magadnak...


Ülhetsz 18 fokban de legalabb az ovodások mem lesznek átoperálva. Erre szavaztál fidesz🤡

2022. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Tisztázzuk, 18 fokban nem lehet figyelmes és hatékony ülőmunkát végezni, bármennyire is akar ilyent egy elmebajos miniszterelnök.

Ugyanakkor a jelen időjárási viszonyok mellett elég nehezen megy le a szobahőmérséklet 20 fok alá. Legalábbis normál szellőzés mellett.

Ha majd igazi tél lesz, az más eset. És valóban az egyes emberek igényei eléggé eltérők, ezt nem könnyű, de lehetséges kezelni, igaz kell hozzá empátia és gondolkodási képesség.

2022. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én csak 10 fokot engedélyeznék.
2022. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért nem ott háborogsz, ahova szavaztál....
2022. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a nemzeti bank a Fidesznek kiemelten fontos.
2022. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 scamdemic ***** válasza:
68%
Ezt nem a Fidesz találta ki, globálisan sanyargatja a pórnépet Klaus svábbogár és (bűn)bandája. Ők csak végrehajtják a felsőbb parancsot.
2022. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!