Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem ciki/szánalmas a...

Ez nem ciki/szánalmas a kormánynak?

Figyelt kérdés

Az, hogy 12 éve teljhatalmuk van, de mégis a baloldal és Gyurcsány meg Soros meg Brüsszel irányítja az országot, a gazdaságot stb. Ez nem konkrétan a kudarc elismerése? Nem magát járatja le a kormány azzal, hogy kijelenti, hogy nem szuverén, és nem tud semmit sem csinálni az ellenzék miatt, mert annak nagyobb a befolyása? Az, hogy a szankciók tönkretesznek minket nem annak a beismerése, hogy amit Orbán kiharcolt kivétel az is hatalmas kudarc, és a szankciók amiket Ő is megszavazott a kivételekkel azok is borzasztóan nagy kudarcok? Sőt, ha a Kormány 12 éve teljhatalommal irányít akkor miért küldi börtönbe a baloldalt vagy az ellenzék azon embereit akik valójában irányítják az országot?


Én nem értem ezt az egészet, de ez alapján nagyon béna kormányunk van.



#Fogyatékos fidesz
2022. okt. 27. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Az a szánalmas, hogy van annyi ostoba, aki mindezt beveszi, és az ilyenek szavazatával hatalmon lehet maradni.
2022. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez a gyűlöletkeltés az egész diktatúrájuk alapja.
2022. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Brüsszelnek komoly sara van a mostani válságban, ezt minden értelmes ember látja.
2022. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
A birkáknak nem ciki, nekik simán meg lehet ezt magyarázni és még el is hiszik.
2022. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
qrva ciki
2022. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
A kórmány adja át a tejhatalmat Klárának!!
2022. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

"Én nem értem ezt az egészet..."

Hát, az a helyzet, hogy ezt a rengeteg sületlenséget, amit összehoztál, én sem...

- Ki a rigófüttyös frászkarikától hallottad te azt, hogy Gyurcsány irányítja az országot??? Soros sem az országot irányítja, hanem a pénzével és a befolyásával EP-lépviselőket vásárol meg (Néppártiakat is) és úgy fogadják Brüsszelben, mint ha valami választott európai kormányfő/államfő lenne, de se nem választott, se nem európai, se nem kormányfő, se nem államfő.

- Az ellenzéknek nagyobb a befolyása? A negyedik 2/3 után? Atyavilág! Mikor már ellenzéki újságírók/elemzők (pl. az ATV Öt című műsorában) röhögik ki a ballib politikusokat és nevezik őket analfabétáknak?

- "Az, hogy a szankciók tönkretesznek minket nem annak a beismerése, hogy amit Orbán kiharcolt kivétel az is hatalmas kudarc, és a szankciók amiket Ő is megszavazott a kivételekkel azok is borzasztóan nagy kudarcok?"

Soha ne voltam magyarból 4-esnél rosszabb, de ezt sokadik nekifutásra sem értem (és szerintem nem vagyok ezzel egyedül).

- "Sőt, ha a Kormány 12 éve teljhatalommal irányít akkor miért küldi börtönbe a baloldalt vagy az ellenzék azon embereit akik valójában irányítják az országot?"

Hogy mi a bajod??? Ki küld börtönbe kicsodát? ...és kik irányítják az országot? Olvasd már vissza magad! Teljesen értelmetlen mondatokat írsz...

2022. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Pont az a lényeg, hogy ezt a sok ostobaságot és értelmetlen, összevisszaságot a kormány propagálja és hazudtolja meg/írja felül hétről hétre. Az Ő valóságukban az Országot a Brüsszeli elit meg a baloldal irányítja és teszi tönkre ha válság van, de ha valami "siker" van akkor meg a kormány a felelős a sikerért, és egyből mondva van, hogy "... bezzeg ha a baloldal lenne".
2022. okt. 27. 23:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább élvezi.
2022. okt. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

"Az a szánalmas, hogy van annyi ostoba, aki mindezt beveszi, és az ilyenek szavazatával hatalmon lehet maradni."


Magyarország már nem tiszta demokrácia. De a demokratikus szavazással az IS a baj, hogy egy ostoba proli is hatalomra juttathat egy kormányt/lefizetett szavazók/okos de megvezetett emberek stb. Magyarországon is sok ilyen van, de máshol is lehetnek.


Erre még rátesz, hogy médiauralom és propaganda/ ellenségképekkel való hergelés is megy itthon.

2022. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!