Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ukránfanok, nem ciki, hogy...

Ukránfanok, nem ciki, hogy azt hiszitek, Ukrajna fog nyerni?

Figyelt kérdés
Az oroszok 5-ször annyian vannak legalább lakosságban, fegyverzetben is 5-10-szeres túlerőben már most is, az ukránok pár hetes kiképzést kapnak csak, az oroszok még be sem hívták a töménytelen mennyiségű tartalékosukat és az ország más részeiben lévő egységeket. Nagyon kevés a nyugati fegyver, és fogyóban van. Nyilván az lesz majd, amit az oroszok akarnak, és semmilyen már elfoglalt területet nem adnak vissza a Donbaszban és környékén. Nem ciki, hogy egyáltalán nem érdekel titeket a valóság? Sok szituációban ez csúnyán visszaüthet, pl. egy rossz környéken mentek át sötétben, mert nagy antirasszisták vagytok, stb.

2022. szept. 9. 10:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Ne zavarjon, hogy a legyőzhetetlennek hitt orosz medvéről kiderült, hogy tulajdonképpen orosz lajhárokról van szó. 200 napja nem bírnak az ukránokkal, legutóbbi hírek is nem orosz sikerekről szólnak, hanem ukrán sikerekről. 50 kilométeres területet szereztek vissza legutóbb is. Már rég baj van a rendszerben, ha az orosz telegram csoportokban is olyan bejegyzések vannak, hogy az orosz katonákat sorra űzik ki Ukrajna területéről. :)
2022. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Én meg úgy tudtam, hogy 2 nap alatt elfoglalják Kijevet és 3 nap alatt Berlinben vannak, biztos neked lehet igazad!
2022. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Ne zavarjon, hogy az oroszok változtatják folyton, hogy mit akarnak elérni. Egyébként aki az orosz agresszió ellen van, az nem automatikusan "ukránfan", hanem egyszerűen a megtámadott pártján van, nem az agresszorén.
2022. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Ahhoz képest megy az előrenyomulás: [link]


Egyik népet sem szeretem, de egyszerűen rosszul szerepel az orosz haderő. Értem, nem csak az ukránok ellen harcolnak, hiszen amerikai, brit, stb. hírszerzés adja az infókat, fegyvereket, szerintem minimum tiszteket, de lehet inkognitóban katonákat is. De még így is ciki.

2022. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Az a ciki, hogy fanatizálsz, mint valami focimeccsen...
2022. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg önmagában ciki egy agresszort, aki háborút indit egy másik nép ellen, akármiben is támogatni, de, hát, ha nektek jó a 18 fokban megfagyni otthon...
2022. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki, hogy néhány éve még itt is az oroszok voltak az urak és így is csókolgatod a lábukat? Csak nem ÁVÓ-s voltál te, vagy valamelyik felmenőd?
2022. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Igazából ez az egész nem szól másról, minthogy Putyinnak idén le kellene köszönnie, de a háború miatt valószínűleg nem fognak választásokat kiírni, így Putyin addig maradhat hatalmon, amíg él. Hogy ehhez hány embert kell feláldoznia, az már lényegtelen.
2022. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vagyok ukrán fan de szerintem halál ciki az orosz hadsereg fél éve tartó eszetlenkedése. Egy csöves iisebb csóró országot nem tudnak legyőzni..
2022. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tudom, melyik cikibb, hogy a ruszkik még mindig nem győztek, vagy, hogy Orbán erre a lapra tette fel az országot és most a világ húzott még egyet 20-ra és nem jött be neki!

Ruszkisnarancsosbukta van!

2022. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!