Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A dollárbaloldal nem szégyenli...

A dollárbaloldal nem szégyenli magát? Hamár választáson nem sikerül, a diákokat és a tanárokat kihasználva próbál hatalomra kerülni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 19:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
7%

"Nem ti vagytok a többség, akár hogy is harsogjátok.


A többségnek herótja van a fidesztől. Ti a leadott szavazatok többségét szereztétek meg, de ez nem "a" többség. Az más kérdés hogy sokuknak ( joggal) a másik oldalból is."


Akkor az 54,13 százalék az neked micsoda, ha nem többség? Azért a matematikát ballibként is dura tagadni.🤡🤡🤡🤡

2022. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%

"Akkor az 54,13 százalék az neked micsoda, ha nem többség? "

Az a leadott szavazatok többsége, nem a választásra jogosultak többsége, pláne nem az emberek többsége. Unom ezeket a köröket újra futni. Utoljára válaszoltam erre a debil érvelésre. én voltam a naiv, amikor azt hittem hogy egy fidesz-hívő megért bármit is, ami nem a párközpontból érkezik.

2022. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező olyan sötét, hogy a kutya mellé harapna fényes nappal is!
2022. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
92%
rubelfidesz
2022. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
ballárdaloldal
2022. okt. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
81%

A tanárok és a diákok a saját érdekükben tüntetnek, mert Orbán nekik is hazudott, átverte őket, és most már alanyi jogon gyűlölik őt!

Fél is rendesen, ami nem baj.

Sem a tanároknak, sem a diákoknak nincs szüksége a baloldalra, mert ezt a problémát nekik maguknak kell megoldaniuk.

Senki nem akar olyan hülye lenni mint a kérdező, tehát a minőségi oktatásért tüntetni az az ország érdeke!

Az, hogy esetleg ebből a baloldal hasznot húzhat, hát azt köszönje Orbán magának, mert ezt is elcseszte!

2022. okt. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 hypno ***** válasza:

#20


Miért te ki vagy?

Ha lenne neved biztos kikerülnélek, de egyik hülyeségeket író beszari névtelen nulla pont olyan mint a másik.

2022. okt. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!