Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék nem tudják vagy nem...

Orbánék nem tudják vagy nem akarják megoldani a migránsválságot a déli határon?

Figyelt kérdés
Rengeteg pletyka kering arról, hogy a kerítést az agysebesz embercsempészek, bizonyos ponton áttörték és hasonlók. Nem értem hogy MIÉRT húzódik az egész el ennyire. Az nem magyarázat rá hogy sokan vannak, akkor be kellene vetni a katonaságot. Én azért vagyok érintett ebben a témában, mert vannak a határ közelében élő rokonaim. Olyat is hallottam hogy a szerbek buszokkal meg vonatokkal szállítanak migránsokat nyugat felé. Ha ez így van akkor ebben Orbán is érdekelt és azért építették a kerítést, hogy felnyomják az árakat. Nyilván Orbán nem hülye és tisztelem is mert megvédi a hazáját attól függetlenül, hogy részesülhet a maffia pénzéből, de mi van azokkal, akik a határ másik végén ragadtak?

2022. okt. 22. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Amennyire a határnak ezen az oldalán meg lehet oldani, annyira meg is teszik. Abba nem szólhatnak bele, hogy a szomszéd ország területén mi történik.

Aki átjön a kerítésen azt elkapják, visszateszik a másik oldalra.

A határ túloldalán nem Orbán meg a magyar kormány az illetékes akkor sem ha ott is magyarok laknak.

2022. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Én úgy érzem, te nem értetted meg a humanizmus fogalmát. Helyette agyhalott nácivá lettél. A legótvarabbá.
2022. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Mi a határ közelében élünk, az egész migránstéma felfújt hülyeség, csak a buta embereket lehet vele terelgetni
2022. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy én látom megvalósult az ideális bevándorlás.

Fiatal szép ukrán nők ömlenek be az országba tömegesen...

Miközben ukrán férfiak nem léphetik át a határt.

Mi is a gondod neked ezzel, amikor a helyzet ideális végre?

2022. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3


Kérdés, melyik határ közelében.

Én a hármas határ közelében.


Azzal együtt, hogy sokakat visszafordítanak, elég sokan "átcsúsznak" a rendszeren.

Talán Románia felé kanyarodnak, mások két létrával másznak át, mire odaér a járőrkocsi, 5-10 ember átjutott a második kerítésen.


Nem hiába szigorították meg a határellenőrzést a csehek és a szlovákok is.

2022. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is akarnak megoldást mert ez a kormány egy velejéig romlott bűnbanda. Együttműködve a szerb kormánnyal félemlítik a környéken élőket, progálnak és zsarolnak. Zsarolják Európát, az uniót, hogy fizessen a határőrzésért súlyos eurókat. Tudják hogy ezeket a bevándorlókat már a hátukra se kívánják hiszen nincs már miért menekülniük és ki is használják a lehetőséget. Azóta Merkel is hol van már.. Persze ők se hülyék, szóval eddig még nem láttak pénzt szerencsére. A kérdés az hogy mikor látja be a retek kormány hogy zsákutcában van az ügy és hagy alább ezzel a trükkel. Nem mellesleg rengeteg szavazatot is hoz, addig biztosan ezzel riogatnak míg megéri ezt csinálni.
2022. okt. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#2-es Te pedig egy undorító patkány libsi “woke” menj és simogasd akkor azokat a tetveket.
2022. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!