Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel a magyarok erősen őrzik...

Mivel a magyarok erősen őrzik a déli határszakaszt a menekültek,migránsok miért nem próbálnak a Szlovén-Osztrák határon eljutni Németország felé?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálnak ott is, csak abban az irányban egy idő múlva elég nagy hegyek jönnek szembe.

De a szlovénok most bontják a kerítésüket, úgyhogy hamarosan majd arra veszik az irányt. Szerintem pár hét és az osztrákok az olasz-osztrák határon tervezett helyett majd ott fognak kaput építeni nagy szárnyakkal.

2022. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos felénk van síkság: [link]
2022. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Mivel hozzánk nem is akarnak jönni, másfelé mennek.
2022. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%
Mert ha oda vitetné őket Orbán, akkor nem tudna félelmet kelteni a magyar határon lévő 0 "migránssal".
2022. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, en az orosz ukrán háborútól félek de attól nagyon, minden vonatkozásában.
2022. júl. 11. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert röhögve vissza jönnek akinek nincs papirja azt hiába utasitod ki.Annyiszor probálkozhat amedig meg nem unja.Ez nem határörized hogy, vissza kisérik x helyre ez csak pénz ki dobás.Ez olyan mint ha én a boltba lopnék haza kisérnek 5 percre rá megint megyek lopni.
2022. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!