Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg sokan vannak akiknek...

Tényleg sokan vannak akiknek bejön Orbán élelmiszerár drágító politikája?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de én már nem vagyok benne biztos, mivel a magyarok között olyan emberek vannak hogy az hihetetlen, főleg az Orbán szavazói között simán adódhat olyan egyén, akinek tényleg tetszik, hogy nap mint nap emelnek az árakon a boltokban a gyenge forint meg Orbán elcseszett gazdaságpolitikája miatt. 12 év szara most ömlik a nyakunkba, mindaz a 12 év látszat intézkedései amely megállíthatatlan recesszióba állította az ország gazdaságát, hát most így jártunk.

Viszont tényleg sok az olyan beteg Fideszes akiknek ez tényleg tetszik? Akik tényleg örülnek az árak emelkedésének? Ez most nagyon hungarikum, mivel nálunk már csak Moldovában van magasabb élelmiszerár infláció egész Európában, tehát joggal mondhatni, hogy nálunk ilyen istentelenül durva a helyzet, nem a hanyatló Nyugaton.

Csak hogy értsétek, már jól elhúztunk a háború sújtotta Ukrajna mellett élelmiszer inflációban. Pedig a háború az ott van, nem itt.



2022. okt. 17. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Van az a birka. A Viktor egyik kezével ad a násikkal elvesz ugyanannyit. És a sok birka ennek tapsol, hogy "mert hát ad".
2022. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Figyeld meg, hogy lesz még olyan, hogy a Fideszes szavazók támogatni fogják a melegeket és újra liberálisok lesznek!
2022. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%

"Lehet, hogy hülye kérdés"

Tényleg az.

2022. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as

Én is azt kívánom, bárcsak hülye kérdés lenne. De sajnos attól tartok nem az.

2022. okt. 17. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"12 év szara most ömlik a nyakunkba..." Nem unod még?

12 éven keresztül kiváló gazdasági mutatókat produkáltunk, amely "véletlenül" pont a háború kitörése után, az globális energiaválság és a háborús infláció idején kezdett valamelyest romlani. Fura nem?

Ezeket a grafikonokat mivel magyarázod?

[link]

[link]

[link]

12 év szara (az agyadban)... :)

2022. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszenek a Portfolio által lehozott Eurostat grafikonok (sem)? Mondjátok, egy 21 egy éves nagymellű csajszi még ki tud titeket billenteni az idült depressziótokból, vagy rajtatok, megkeseredett ellenzéki lúzereken már ő sem tud segíteni? :D
2022. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Valóban hülye kérdés, a 3 millió birka elég feltűnően benyel rendre mindent a nagyhasúnak.
2022. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert van egy kemény mag, akik képtelenek a gondolkodásra, így amit mond Viktorta, azt mondják-gondolják-hiszik-érzik ők is.
2022. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, de nem vagyok FIdeszes. El akarok húzni ebből a pöcegödör országból és remélem, hogy összeomlik a fenébe, ha eddig nem is omlott össze. Ennek szurkolok!
2022. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 everlight ***** válasza:
A multicégek pénz éhsége az elsődleges mesterséges infláció. 5. A magad nevében beszélsz az emberek jelentős többsége semmit nem érzékelt ebből a hú de nagy növekedésből.
2022. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!