Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak felháborodva...

Miért vannak felháborodva azon hogy kirúgták azokat a tanárokat akik nem mentek be a munkahelyükre, szerintem minden munkahelyen ez történik azzal aki nem jár dolgozni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nem érte őket nagy veszteség mivel a lidl-ben többet fognak keresni vagy bárhol mint a nyomoronc iskolában tele neveletlen kölykökkel persze tisztelet a kivételnek de na.....

A bolti munka során majd bírják a vásárlók okos kérdéseit ugyanis a suliban már idegileg acélosra eddzőttek a kölköktől XD

2022. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%

de ott végig is kell ám dolgozni a műszakot, váltott műszakban


a gyerekek többsége meg úgyse veszi észre, hogy nem készültél, vagy ha mégis talán még örülnek is neki

2022. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

12 A francokat nem veszik észre! Ha látják hogy hülye vagy, nem értesz hozzá mit bedzélsz akkor kész, vége, azonnal szétszednek.

Másrészt nem mindenki olyan naplopó mint te hogy az legyen a célja hogy a lehető leggyatrább munkát végezze, amivel még megússza.

2022. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

4 "Emberkedjenek a fideszes kutyák, aztán majd koppannak amikor a gyerekük megbukik a köuépszintü matekérettségin és nem lesz belőle milliomos mérnök."


Sajnos az ő gyerekük a te pénzeden tanul, meg az enyémen SVÁJCBAN, MAGÁNISKOLÁBAN!


Csak a mi gyerekeink jövőjével játszanak, a sajátjaikat kimenekítik az általuk lerohasztott oktatási rendszerből, a keleti nyitás jegyében természetesen NYUGATRA!

2022. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14-es Ezzel tisztában vagyok, de én a kommentemben a proli szavazóikra gondoltam.
2022. okt. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%
Most akkor nem jártak be dolgozni, vagy egyszer nem mentek be? Mert nagyon nem minden, te szűklátókörű homályökör.
2022. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezek is a markukat tartják a pénz, s ha megkapják ŐK is a Júdás pénzt mehet tovább a gátlástalan korrupció.
2022. okt. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"németországban pl semmilyen joga nincs a munkabeszüntetésre a közalkalmazottaknak"


Érdekes, hogy ilyen esetekben a fideszes birkák mindig a hanyatló nyugatra hivatkoznak!

De ha már hivatkoztok...akkor adjanak annyi fizetést mint a német tanároknak és lemondanak a "sztrájkjogukról". Barmok...

2022. okt. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam. Ő jól kifejti a tanárok bántása nélkül a probléma halmazát #17 voltam.


[link]

2022. okt. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!