Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én sokallom a tanárok...

Csak én sokallom a tanárok fizetésemelését?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 14:05
1 2 3
 21/28 Dongaben ***** válasza:
24%

Kedves "ma 15:24" válaszadó!

" Ezek tanulatlan barmok akik még a nyolcvanas években jártak iskolába, és azóta is büszkék rá hogy belülről többször nem láttak oktatási intézményt."

Én is ilyen "barom" vagyok. Munka mellett szereztem Technikusi oklevelet, majd diplomát "levelezőn".

Minden tiszteletem az olyan tanároknak, mint a "ma 15:07

" válaszadó írt! A netto 1 milliót is megérdemelné az ilyen!

Sajnos a közszférában nem tesznek külömbséget egy hivatástudó, vagy semmirekellő tanár közt. Sajnos, ez utóbbiból van most több...:(

2022. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%
15# de jó lenne, ha minden tanár ilyen lenne....de ez messze nem igaz sajnos!!
2022. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%
#21 És szerinted miért velük vannak tele az iskolák? Egy korábbi válaszoló már megírta, csak vissza kéne görgetni.
2022. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

"Ti fanyalgó seggfejek, mit tudtok felmutatni, amiért csak beköthetnétek a cipőfűzőjét?"


"Úgyhogy takarodjatok a p.csába az irigykedő kretén dumátokkal, és szálljatok le a tanárokról!


Kicsit felment benned a pumpa haver, vegyél be nyugatót. :))


Vannak jó tanárok is meg kb ugyanannyi alkalmatlan vagy káros tanár is. Általánosban meg gimiben, sőt még az egyetemen is tanított alkalmatlan tanár. Sokkal jobb életem lett volna, hogyha csak alkalmas tanárokkal lett volna dolgom. A sok negatív tapasztalat miatt nem tudok rájuk úgy tekinteni, mint az egyik legfontosabb munkát végzőkre. Ráadásul nagyon sok esetben a diák önmagának köszönheti a jó jegyet meg a tudást, nem magának a tanárnak. Abban is biztos vagyok, hogy sok rossz tanár lenne még akkor is, ha megfizetnék őket. Nem azt mondom, hogy nincs szükség rájuk de a sok negatív élmény miatt ellenzek minden béremelést. A gyerekeim jó esetben külföldön tanulnak majd, ne gyertek azzal, hogy mi lesz a gyerekeimmel. Köszi!:)

2022. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Dongaben ***** válasza:
0%

Azért köszönöm ezt az újabb 0-t is! :XD

Nyilván a személyemnek szólt, mint a válaszaimnak.

Ennyi "anonim" ellen... "Sok lúd disznót győz"

Vállalom, hogy disznó vagyok!

2022. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Dongaben ***** válasza:
0%

Kedves "ma 16:07" válaszadó!

Melyik válaszban írták?

Amúgy: Kivételesen, van felhasználó nevem is, amin szólíthatsz.:) Ha azt írod: "#21", és közben törölnek egy választ, az már nem nekem szól.:)

2022. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
68%
Alacsony fizetésért minőségi oktatást elvárni olyan, mint hogyha egy lepukkant Trabant árán akarnál Ferrarit venni.
2022. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Miért, te kitől tanultál?! A szomszéd festőtől helyesen írni? A gyerekek tiszteletlenek, a szülők néha egetrengető baromságokkal zaklatják őket. Csak hogy személyes példát mondjak: Az osztályfönőköm egyik nap bejött hozzánk megtartani a matekóráját és odament egy gyerekhez hogy mondja meg az anyjának: " Kérlek mondd meg édesanyádnak, hogy ne hajnalban hivogasson, felraktam a házit KRÉTA-ra". Vannak olyan tanárok, akik ezért a szar fizetésért is kőkeményen megdolgoznak. Tudod te, hogy milyen sokat kell tanulni azért a diplomáért? Erre jönnek az ilyen idióták, akik azt mondják hogy a tanárok így is sokat keresnek. Másodszor pedig, az hogy mennyit fognak kapni nem biztos hogy teljesen reális. Majd ha már tényleg megkapták az emelést és többet keresnek mint te, kérlek akkor panaszkodj. Még mielőtt sértődés történne, én elfogadom a véleményed. Lehet, hogy te így gondolod, de azért néha nem csak magunkkal elfoglalva kellene járni hanem körbenézni, hogy "jé, ilyenek is vannak!"
2022. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!