Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha vége lesz a háborúnak kire...

Ha vége lesz a háborúnak kire fogja fogni a Fidesz az életszínvonal csökkenését?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 08:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

10: talán nem az van, hogy bármilyen baj van, a fidesz mindig másra fogja?


Soha semmiben nem hibázik a fidesz, ezt komolyan elhiszed?

2022. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
24%

11. Mondtam én ilyet? Vagy beleköltötted a kis buciddal a gondolatot?


Lényegtelen mit csinál a FIDESZ abból a szempontból, hogy amikor ellenzékben voltak, a ballibek szerint akkor is ők voltak a hibásak mindenért.

A baloldal belátja a hibáit, vagy mindig másra fogja?

Na ezért demagógia.

De úgyse értitek.

2022. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%
12: akkor sorolj fel néhány dolgot, amiben hibázott a fidesz, és ami hozzájárult a jelen rossz gazdasági helyzethez a külső problémákon túl
2022. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

13 Miért kellene nekem ezt felsorolnom? Mondj már egy okot. Mert unatkozol?

Amúgy szerintem pl. keményebben léphetne fel a kamupártokkal szemben, hogy ne herdálják el a kampánypénzt.

2022. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
#14 azokat a kamupártokat pont a fidesz (rogán) kreálja az ellenzék aprózására, csak szólok 😆
2022. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
#15 Természetesen, mondom én, mindenért ők a felelőssek a globális felmelegedéstől az ellenzék bénázásáig.
2022. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
14: akkor úgy kérdezem, hogy a fidesznek szerinted van felelőssége a jelen gazdasági helyzet kialakulásában?
2022. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

#17 Persze, hogy a felelősség a kormányé.

Nyilván lehetne dolgokat jobban csinálni, nyilván lehetett volna többet tartalékolni egy ilyen válságra és ha kell kicsit jobban visszafogni a költekezéseket itt-ott. Mindig lehet még hatékonyabb államot csinálni, gazdaságosabban működtetni.

Nyilván lehetett volna az államadóság szerkezetét is nagyobb ütemben alakítani, ahogyan minden külső kitettséget jobban csökkenteni.

Mindent összevetve azért meggyőződésem, hogy egy baloldali kormánnyal már kormányválságok sorát, masszív államcsődöt és IMF függést élnénk meg.

2022. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%

"14: akkor úgy kérdezem, hogy a fidesznek szerinted van felelőssége a jelen gazdasági helyzet kialakulásában?"

válaszolok a fidesznyik helyett.


igen, nagy szerepe van a fidesznek, hogy az állam ilyen jól teljesít.

ha a lipshy dollárbaloldal lenne kormányon, akkor kétszer ekkora lenne az infláció, ellopták volna a Balatont is, és az óvodásokat mind átoperálták volna kisfiúból kislánnyá és fordítva is.

2022. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

19 Téged dk seggnyalóként valaki megkért a válaszolásra vagy csak jólesik világgá kürtölni a fogyatékosságodat?


Amúgy az infláció tekintetében igazad van. El nem loptak volna semmit, csak elherdálják. (volt rá példa)

A többi tévedésed betudom a szellemi szintednek.

2022. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!