Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene megállítani végre...

Nem kellene megállítani végre Márki-Zay Pétert?

Figyelt kérdés
Márky-Zay Péter 1 millió forintot ajánl fel a tanároknak, hogy folytassák a tüntetésen való részvételt. Egyértelműen Orbán Viktor ellen provokálja a népet. Soros György pénzét a Brüsszeli oligarchák, Gyurcsány ferencnek adták, aki most Márki-Zayt bízta meg a pénzek kiosztásával az MMM mozgalom segítségével. Nem kéne tenni ez ellen valami végre?

2022. okt. 6. 12:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
97%

#8 - Lol, 2010-ben lett leváltva. A STOP Gyurcsány aláírásgyűjtés meg 2021. októberben volt.

A Fidesz mikor fog túllépni a múlton?

2022. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
97%

Már megállt!

A Múltkor állva láttam!

2022. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Igen fontosak mind. Orban tesz is értúk, hogy ne emelkedjen meg minden annyira amennyira más országokban. A háború sajnos infálciót eredményezett. Vagy nem így látod?
2022. okt. 6. 12:53
 14/39 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha a kormány nem ad rendes fizetést a tanároknak, akkor MZP-nek kell megtennie. Úgy tudom Orbán Viktor nem érti miért akarna bárki is olyasmit tenni, ami az emberek életét rosszabbá teszi. 1 millió forint bárki életét jobbá teszi.
2022. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem! Az a fontos hogy a gyerekinket nem műtik át az ovodában mindenféle elb@szott szándékkal, és hogy megússzuk a nyugat deviáns és önpusztító embertelen ideológiáját.
2022. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem, én nem igy látom, a háború előtt is brutális infláció volt már Magyarországon, mintahogy a háború előtt is rekord gyenge volt a forintunk és én azt látom, hogy a kormány semmit, de az égvilágon semmit sem tesz, hogy megpróbálja megállitani.
2022. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
36%
Ha majd a tanárok (és mindenki más) emberhez méltó fizetéseket kapnak, akkor meg lesz állítva a dolog.
2022. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
A kormány utakat épített, megemelkedett a minimál bér és így tovább. Vallalkozóként számtalan hasznot tudtam húzni a kormány által felkínált lehetőségek miatt. Gyurcsány idejében semmi ilyesmi nem volt. MZP meg Gyurcsánnyal karöltve kampányolt. Most meg pénzt oszt és szítja a tüzet.
2022. okt. 6. 12:58
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer körül van a rezsi, 500 ft felett a kenyér.. szerinted ilyen árak mellett normális, hogy bárki is 200 ezer alatt keres? Ennek fényében még nagyon is békések a tüntető tanárok, mert jobb helyeken ezért parlamenteket gyújtanak fel.
2022. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
A háború közepette is megvédett a biztos csődtől a fideszes polgármester a városomban, de itt nem ez a kérdés, hanem MZP hergelése.
2022. okt. 6. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!