Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A diákok miért akarják elfogla...

A diákok miért akarják elfoglalni a Margit hidat?

Figyelt kérdés
A karhatalom fel fog lépni velük szemben ugye?És beviszik őket három napra a fogdába?
2022. okt. 3. 07:12
1 2 3
 21/24 Drakula ***** válasza:

"#8 a diákok jogainak semmi köze ahhoz amire készülnek."

Tüntetéshez joguk van.


"#6 ez a felnőtt társadalom dolga(vagy kötelessége ha esetleg olyan nagy a baj."


De nem teszik. Is egyébként is, diákoknak is jogában áll hogy tüntessenek a saját oktatásuk is jövöjük miatt.


"#6 ez a felnőtt társadalom dolga(vagy kötelessége ha esetleg olyan nagy a baj."-mondta az az érett ember aki igy kezelne egy vitát:"lehet hogy visszaverném az iskolapadba"

2022. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
22) nem, nincs joguk hiszen nem elég érettek,tapasztaltak ahhoz hogy aktuálpolitikai kérdésekben objektív véleményt tudjanak ezért is írtam hogy távol kell tartani őket mindenféle megmozdulástól,a problémák megolását pedig bízzák rá a felnőttekre,majd ők megoldják ha akarják.Nem egy 500 fős faluról beszélünk hanem jó 9 milliós országról.
2022. okt. 4. 09:37
 23/24 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem egy ehhez hasonló komment után döntöttem el huszonéves koromban, hogy nem maradok otthon!
2022. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Drakula ***** válasza:

"nem, nincs joguk hiszen nem elég érettek,tapasztaltak ahhoz hogy aktuálpolitikai kérdésekben objektív véleményt tudjanak ezért is írtam hogy távol kell tartani őket mindenféle megmozdulástól,a problémák megolását pedig bízzák rá a felnőttekre,majd ők megoldják ha akarják.Nem egy 500 fős faluról beszélünk hanem jó 9 milliós országról."


1. A kor nem mindig biztosit politikai éretséget.


Nem rég találoztam egy olyan felnőttel aki igy intézné a nézet eltérését diákokal:"#18 lehet hogy visszaverném az iskolapadba"


A hozzá hasonlok voltak a komcsi rendszer alapkövei.


Valamint forditva, adtól még hogy valaki fiatal nem jelenti hogy nem ért az aktiál politikához. Sok egyetemista ezt tanulja.


Az meg baromság hogy "objektiv vélemény" ilyen magyarországon a felnőtteknél sincs.


2. A 9 millios ország felnőttei nagy része (köztük néhány kormánytag) nem csinál semmit. Az hogy akiknek dolga lenne csinálni valamit, nem csinálják meg azt a valamit, nem jelenti azt hogy azt mások nem csinálhatják meg. Föleg akkor ha az roluk szól.

2022. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!