Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A diákok miért akarják elfogla...

A diákok miért akarják elfoglalni a Margit hidat?

Figyelt kérdés
A karhatalom fel fog lépni velük szemben ugye?És beviszik őket három napra a fogdába?
2022. okt. 3. 07:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

6/10 A kérdező kommentje:

#4 ez a tanárokra tartozik.

2022. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

9

csak a komcsi nyugger félti a 14. havi nyugdíját -nehogy a tanárokra költsék az erre szánt állami pénzt- és ennek szeretne indirekt hangot adni egy kérdésnek álcázott hőbörgéssel.

2022. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

A diákok miért akarják elfoglalni a Margit hidat?


ez volt a kérdésed, ha nem érted, akkor nem velünk van a baj.

2022. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

##11 Így van,ezt nem írtam le rögtön a kérdésem alá hiszen azt gondoltam hogy mindenki számára egyértelmű.De ahogy látható a válaszok színvonalából ez sajnos nem így van.

#12 köszönjük a semmit,elmondhatod hogy ide is megnyilvánultál.

#13 nem értem a saját kérdésemet?Mesélj még.

#6 ez a felnőtt társadalom dolga(vagy kötelessége ha esetleg olyan nagy a baj..)a diákokat el kell tiltani mindennemű belpolitikai tevékenységtől hiszen nem elég érettek,tapasztaltak ahhoz hogy beleszólásuk legyen ilyen dolgokba.

2022. okt. 3. 10:51
 15/24 anonim ***** válasza:
Én meséljek? Mit, hogy miért nem érted a saját kérdésed?
2022. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#16 bármit aminek van értelme és a témába vág,jöhet nyugodtan.
2022. okt. 3. 10:58
 17/24 anonim ***** válasza:

Rendben, ajánlanék neked egy diákot, akitől személyesen megkérdezhetnéd, hogy miért akarja elfoglalni a margit hidat.


Szivesen!

2022. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#18 lehet hogy visszaverném az iskolapadba.(Vagy agyonütne ha erősebb,ez már részletkérdés.)
2022. okt. 3. 11:07
 19/24 anonim ***** válasza:

Vagyis, semennyire sem érdekel, hogy miért akarják elfoglalni a diákok a Margit hidat!


Azért tettél fel kérdést, hogy leird, mennyire vernél meg egy gyereket?!

2022. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#20 gyerekek,tehát semmi keresnivalójuk semmiféle megmozduláson,a hídfoglalásról nem is beszélve.De ezt már írtam korábban.
2022. okt. 3. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!