Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánkosok nem fogják...

A Mi Hazánkosok nem fogják fell, hogy a nacionalizmus ártalmas?

Figyelt kérdés
Én szeretem, magyarországot de nem értem, hogy a Fideszesek de főleg a Mi Hazánkosok miért nem fogják fel hogy a nacionalizmus ártalmas? A legtöbb ország a nacionalizmus miatt ment tönkre. Ameddig ott volt Jozip Broz Tito is elnyomta a nacionalizmust addig béke volt a Balkánon meg ameddig létezet a szovjetúnió addig béke volt Ukrajnában is. A Mi Hazánk mért heccel más népek ellen? Főleg úgy, hogy azt hiszik, hogy magyarország a legjobb ország a világon. Persze magyarország is a magyar történelem sok országot mérföldekre ott hagy, de egy Franciaországal vagy egy Németországal labdába se tudd rugni. A NACIONALIZMUS meg nem egyenlő a HAZAFIASÁGAL/PATRIÓTIZMUSAL, én HAZAFI vagyok, de nem NACIONALISTA!

2022. szept. 25. 15:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

Először is, Magyarország tulajdonnév, tehát nagybetűvel írjuk (ha ez ment Franciaország és Németország esetében, Magyarországnál miért nem? 🤔).


Másodszor, a Mi Hazánk egy neonáci párt, tehát a tagjainak nincs sok esze, ahogy a szimpatizánsoknak sem. Még ahhoz is buták, hogy észrevegyék: a Fidesz pincsikutyái. Ennyi ésszel nem meglepő, hogy nem veszik észre, hogy a szélsőséges nézeteik ártalmasak.

2022. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Legalább ne a Szovjetuniót hoztad volna fel. Az egész térséget fél évszázaddal vetette vissza az idióta tervgazdaságuk, egész Kelet-Európa és Oroszország egy pöcegödör miattuk a mai napig.


A marxista internacionalistáknak aztán nagyon sokat köszönhet a világ...


A történelem során egyáltalán nem jellemző, hogy multikulturális nemzetek sikeresek maradjanak.


A nacionalizmust te értelmezed félre, egyáltalán nem jelenti a radikális sovinizmust, amit a Mi Hazánkban jópár idióta képvisel.

2022. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Te nem fogod fel, hogy mi Magyarország és a magyarok érdeke !
2022. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

Ja,ez a csúnya nacionalizmus..

Mit is jelent igazából a nacionalizmus?


Persze az ukránok nacinalizmusa ,jelenleg király,meg tisztelenő...

2022. szept. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Olyan ez, mint a vallásszabadság: Mindenkiét tiszteljük, csak a keresztényekét nem. Vagy a rasszizmus: Csúnya dolog, kivéve ha fehérek ellen irányul.
2022. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A Mi Hazánk egy antisoviniszta nemzettudatot képvisel. Én sem mondanám magam klasszikus nacionalistának. A nacionalizmus sokmindent teremt, de békét biztos nem. Az alapgondolata, a nemzettudat, és a nemzeti összetartás viszont nagyon is szimpatikus. A nemzetállami elképzelés már kevésbé, hiszen abból vagy Trianon lesz, vagy Ukrán-Orosz háború.
2022. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tito Délvidéki mészárlás
2022. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A nacionalizmust össze keveritek a nemzeti szocializmussal ami a fasizmusból merítkezett. Ha az lenne amit írtok akkor hungaristák lennének . A nacionalizmus a hazaszeretet , a nemzeti értékek becsben tartási, a büszkeség a hazádra de emellett más nemzetek kultúráját is tiszteletben tartja.


Ha kiemelnénk magunkat a többi népből nem lenne lengyel magyar barátság , nem lennénk jóba az osztrákokkal (nem politikailag hanem civilben) sem a horvátokkal.

2022. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!