Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánkosok nem fogják...

A Mi Hazánkosok nem fogják fell, hogy a nacionalizmus ártalmas?

Figyelt kérdés
Én szeretem, magyarországot de nem értem, hogy a Fideszesek de főleg a Mi Hazánkosok miért nem fogják fel hogy a nacionalizmus ártalmas? A legtöbb ország a nacionalizmus miatt ment tönkre. Ameddig ott volt Jozip Broz Tito is elnyomta a nacionalizmust addig béke volt a Balkánon meg ameddig létezet a szovjetúnió addig béke volt Ukrajnában is. A Mi Hazánk mért heccel más népek ellen? Főleg úgy, hogy azt hiszik, hogy magyarország a legjobb ország a világon. Persze magyarország is a magyar történelem sok országot mérföldekre ott hagy, de egy Franciaországal vagy egy Németországal labdába se tudd rugni. A NACIONALIZMUS meg nem egyenlő a HAZAFIASÁGAL/PATRIÓTIZMUSAL, én HAZAFI vagyok, de nem NACIONALISTA!

2022. szept. 25. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
A Fidesz nem nacionalista.
2022. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Béke volt Ukrajnában? Lol.

Holodomor mond neked valamit?

Egyáltalán te tudod hogy szenvedtek az emberek a Szovjet diktatúra alatt?

2022. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Hozzáteszem, egyelőre a Mi Hazánk sem nagyon mondható nacionalistának, maximum patriótának, de ha tudsz idézni konkrétan tőlük, ami erre utal, azt szívesen fogadnám. Ja, a revízionizmus nem mondható nacionalistábak, bár nem értek vele egyet.
2022. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
A Mi Hazánk nem heccel más népek ellen.
2022. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is ártalmas, ha az egyik népet kiemelkedettnek tekintjük a többivel szemben, felmentjük a bűnei alól, vagy relativizáljuk azokat. Ezért támogatom a Mi Hazánkat, hogy legyen ellensúly a cigányokat a magyarok fölé helyező politikai erőkkel szemben. Ebben a jelenségben a Fidesz és a baloldal egyaránt bűnös. A Fidesz a passzivitásával sunyi módon, a baloldal teljesen nyiltan es aktívan.
2022. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Egyetlen szimpatikus tettük alakulásuk alatt kizárólag az oltások,tori kutatásai, klus sváb terveire való, tori interjúi oltás károsultakkal. Semmi más nem tetszik a mi tanyánkban. Sok fontos kérdésről hallgatnak pl alaptörvény közjogi érvénytelensége , népszámlálás kérdései .
2022. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
#7: na jah, a konteósokból egész jó szavazóbázist lehet építeni :D
2022. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

A nacionalizmus hiány sokkal nagyobb probléma.

Sok országban ennek a hiánya miatt nyomtak át bevándorlóbarát törvényeket például.Aminek, láthatóak a következményei.


De, például a nacionalizmus hiánya miatt volt olyan félresikerült a rendszerváltás is, kudarc a privatizáció.

Ráadásul abban tévedsz,hogy a nacionalizmus más országok ellen uszít.Az sovinizmus.


De, ha te a kisebbségekre gondoltál, akkor ott teljes mértékben jogos, bármiféle kritika.

2022. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez inkább ilyen liberális hóbort, hogy minden rossz történelmi időszakot próbálnak átrúgdosni a jobboldal térfelére, minden jót pedig magukénak neveznek, s erre egész hitvallást építenek, hogy nekik mindig igazuk volt, ezért most is igazuk van ebből kiindulva s akkor kezdődtek a bajok, mikor jöttek azok a fránya jobboldaliak, ha rájuk szavaztok, akkor megint bajok lesznek. Pedig a valóság az, hogy utólag rendezték át így a történelmet, hogy minden őket igazolja, de se ők nem tévedhetetlenek és az sem igaz, hogy a nacionalista jobboldal mindig téved.
2022. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Igazából jelenleg a Mi hazánk a leghitelesebb párt.
2022. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!