Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiekhez, balosokhoz,...

Ellenzékiekhez, balosokhoz, liberálisokhoz szól a kérdés! Hogyan birkóztok meg mentálisan a Fidesz sikerével és a folyamatos kudarcaitokkal?

Figyelt kérdés

Országgyűlési választásokon eddig soha nem látott Fideszes győzelem, az ellenzéketekből politikai hulla lett. Előrehozott választások, elsöprő Fideszes győzelem még belpesten is. Ha így haladunk, kiírják az időközi önkormányzati választásokat és minden önkormányzat Fideszes vezetést, Fideszes képviselőt kap. A tietek is.

Őszintén, van még bármi értelme ellenzékinek lenni Magyarországon?



2022. szept. 22. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
A havi lassan egymillió forintos, euróban kapott fizetésem kárpótol :D igazából sosem volt jobb emigrált ellenzékinek lenni: itt megkeresem a pénzt, nyáron a Balatonon egy hét alatt alig megy el belőle :D
2022. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Te április óta ezen pörögsz?

Az ilyesmi azért gyógyszerekkel viszonylag jól kezelhető.

2022. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Az itteni beírásaik alapján elég rosszul.
2022. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Hasonlóan, a külföldi átlag életszínvonal kárpótol, ami jóval magasabban van, mint ahogy Magyarországon éltem.
2022. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Engem mérhetetlen örömmel tölt el, hogy a fideSS törzsszavazói szopnak a legjobban.

Ezek a fideszbirkák járatják a hülyegyereküket rossz iskolába, ők járnak ócska kórházakba, eszik a szart, és nekik lesz a legnagyobb gondjuk a proli házaik befűtése.


uGye milyen egyszerű? Ti szoptok fideszparasztok, mi jól keresünk, és röhögünk rajtatok.

2022. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Külföldön keresnek milliókat euróban és még arra is szánnak időt, hogy magyar fórumokra járjanak O1G-zni.
2022. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem terveim vannak, amiket meg is valósítok, a fideszeseknek meg ellenségképe. Én több lábon álltam mindig, és most kamatoztatom az előző válság idején szerzett tapasztalatomat. Nem nekem lesz drága a rezsi.
2022. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
A legtöbb még a kérdést sem érti meg, ahogy elnézem...
2022. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés célja provokáció, már nem az első, miért baj, ha nem ugrunk rá? :-) A legjobb trükk a heccelőkkel szemben, ha nem érnek célt, pukkadjon meg. :-)
2022. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Ellenzéki vagyok. Rájötttem, hogy ennek az országnak a rekord szarul kormányzó Fideszre van szüksége. Aki a számokat látja az leszűrheti, a Fidesz válságkezelése egy csőd, a válság előtt meg szétlopta az országot. De hát a népnek ők kellenek. Ez szomorú.
2022. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!