Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kérdezi meg valaki...

Miért nem kérdezi meg valaki a partizános Gulyás Mártont, hogy mit gondol róla, hogy Soros György hálózata pénzeli?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi lennék a válaszára.
2022. szept. 18. 00:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Én nem lennék rá kíváncsi, nem érdekel, mit magyaráz.
2022. szept. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Mert senki sem akarja így leégetni magát
2022. szept. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2: Te ugye még nem gondolkodtál el róla, honnan lett pénze egy teljesen ismeretlen valakinek egy profi stúdiót, stábot fenntartani, hogy tartalmat gyártson?
2022. szept. 18. 00:54
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

#2 YouTube nézettségből, az ugyanis szépen fizet. Na meg adományozni is lehet a műsorhoz.

Profi stúdiót fenntartani? 😆 Annyi hogy kell egy szoba meg egy kamera. Ilyet én is tudok csinálni. Van szobám is, meg kamerám is. Milyen stábot? Ha nem ért videóvágáshoz akkor azt meg tudja rendelni valakitől, másra nem kell ember.


Nem ismeretlen valaki, mert az utóbbi években egyre ismertebb lett egyre nagyobb nézettsége lett, és most már nem kocsmában kell fogadnia a vendégeket. Már több mint öt éve csinálja...

2022. szept. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4: Várom, hogy csinálj egy olyan minőségű műsort, mint ő. (Sajnos profi stáb nélkül nem fog menni, ezt így előrebocsátom.)
2022. szept. 18. 01:17
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha a kérdező követné a műsorait a kezdetektől fogva, nyilván tudná, hányszor cserélt stúdiót, milyen fapados körülményekkel indult és hogy nőtte ki magát.


Az elején egy kocsmából jelentkezett be, ahova beengedték bérleti díj nélkül...


Minden műsorában kéri a támogatást. Én is támogattam épp elégszer... Az egyik legnézettebb youtuberként, ha csak minden 10. nézője támogatja néha, nem szűkölködik...

2022. szept. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Különben ez egy ilyen fideszes szokás: ha nem tudod, mi van, akkor biztos Soros???


Mi értelme bármilyen bizonyíték nélkül rágalmazni?


Nincs szerinted akár 1000 másik szponzor a világon, aki adhat pénzt egy csatornának? Vannak még ellenzéki érzelmű emberek, akiknek van pénzük...


Nyilván nem annyi, mint a közpénzt szétlopó fideszes bűnözők - de hát nem is kerül annyiba egy Youtube-csatorna mint a TV2, HírTV, Echo TV vagy a KESMA, Megafon stb...

2022. szept. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
A fideszt meg mi pénzeljük te egysejtű, azt nem ciki hogy kilopják a szemed?
2022. szept. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Fsms ***** válasza:
70%

TV2 meg a többi kormány médiát az összes magyar tartja fenn az adóforintokból, nézz rá a nagyságrendi eltérésekre. Ebből is szedi ki a ner a milliárdokat, és viszi hibás irányba az emberek gondolkodását.

Gulyás legfeljebb egy két tízmilliót kaphat nem többet.

Tudom fáj átmosott fideszes agyadnak, hogy még vannak az országban akik másképpen gondolkodnak, és nem vezíred baromságait szajkózzák.

2022. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Vagyis te most másokat utasitgatsz?

Miért nem kérdezed meg saját magad ezt tőle?

2022. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!